Wpis z mikrobloga

Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą

> miej 18 lat i z okazji ukończenia szkoły dostań od rodziców Mustanga

> ścigaj się ze swoim znajomym 160km/h po mieście

> wjedź w kobietę i jej dziecko, zabij je na miejscu

> pikaczu_fejs.jpg


W "artykule" film do jego reakcji XD
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=883116895568056

Art: https://www.donald.pl/artykuly/ZQNLSNSU/reakcja-21-latka-ktory-dowiaduje-sie-ze-idzie-siedziec-na-24-lata-stala-sie-w-usa-viralem-i-przestroga

#usa #bekazpodludzi #heheszki
piaskun87 - Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stał...

źródło: comment_1620037828N0E6HN3D0OOmUAJPAnLFyA.jpg

Pobierz
  • 559
  • Odpowiedz
@skitarii: Używanie broni - służącej do zabijania - w sposób nieodpowiedzialny jest traktowane inaczej niż nieodpowiedzialne używanie samochodu, koparki, albo jakiegokolwiek innego narzędzia które nie służy do zabijania. Nie za bardzo rozumiem, czego Ty nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
chcesz mi powiedzieć, że wyścigi po mieście z zawrotną prędkością nie są umyślnym zabójstwem???


@Pethaf: są nieumyślnym bo każdy debil myśli że jeździ szybko ale bezpiecznie, nie usprawiedliwiam go ale też nie uważam żeby chciał zabić dwie osoby.
  • Odpowiedz
Trolujecie, nie ma ludzi tak głupich xD


@Atreyu: muszę poszukać wyroku, w którym sąd argumentował, że skoro dorosły, poczytalny człowiek, wsiadł a kierownicę, będąc pod wpływem alkoholu, to MIAŁ świadomość, że to działanie doprowadzi do wypadku, więc nie ma mowy o NIEUMYŚLNYM zabójstwie :p

Głupi jest jednak ten, kto broni gościa i płacze że za duży wyrok. No ale to nie psa wina że nie umie pisać. Taki się urodził
  • Odpowiedz
@Pethaf:
mimo wszystko jak strzelasz w głowę z broni to masz 99,9% że kogoś zabijesz, a jednak wyścigi po miesicie mimo wszystko kończą się tragicznie raz na 50 debili na całe życie, czyli powiedzmy szansa 1 na 1000 wyjazdów. To jednak nie to samo, choć i tak bym na min 10 lat wycenił + kolejne 10 lat prac społecznych czy tam wolontariat.
  • Odpowiedz
Używanie broni - służącej do zabijania - w sposób nieodpowiedzialny jest traktowane inaczej niż nieodpowiedzialne używanie samochodu, koparki, albo jakiegokolwiek innego narzędzia które nie służy do zabijania. Nie za bardzo rozumiem, czego Ty nie rozumiesz.


@TheSilentEnigma: Co to za brednie? Broń służy do sportu, bo więcej z broni strzela się w ramach rozrywki czy szkolenia, niż w celu faktycznego zabijania ludzi.

Broń zabija tylko w pewnych określonych warunkach, tak samo jak samochód. Poza tym mówimy tu nie o narzędziu, tylko o zamiarach
  • Odpowiedz
@Cypselus: nie pisałem do ciebie zielono, ale uderz w stół xD

I ja w przeciwieństwie do ciebie nie kłamie ile śmigałem. Tyle jest warte twoje słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź mnie już nie wołaj proszę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Deska_o0: @Kuklak: Realną karę 7 lat oceniam jako odpowiednią. Jeśli tyle odsiedzi, to uważam, że będzie to miało więcej sensu, niż 24.

Ściganie się po mieście nie ma uzasadnienia, ale jeszcze bardziej nie ma uzasadnienia strzelanie na oślep, stąd inna ocena takich sytuacji. Uzasadnienia nie ma też wyrzucanie śmieci do lasu, ale nikt nie chce za to dawać 24 lata więzienia, bo brak uzasadnienia nie jest jedynym kryterium.
  • Odpowiedz
już kwestia czy ma bogatych starych czy nie. Nie chciałbym żyć w świecie gdzie za zabójstwo się po prostu płaci. Po prostu zabijanie byłoby legalne, tylko cenę ustalałby sąd.


@loczyn: niech zgadne. Mandatow proporcjonalnych do zarobkow nie popierasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
bezinteresownej zemsty


@zibizz1: @TheSilentEnigma: To jest kara o charakterze izolacyjnym - został zweryfikowany przez system jako nienadający się do życia w społeczeństwie. Kara, moim zdaniem, spełni swoje zadanie. A jak nie będzie sprawiał problemów w więzieniu to wyjdzie sporo wcześniej.
  • Odpowiedz
@MuszeAleNieChce:

Natomiast zamiast 24 np. 7 najlepszych lat życia spędzonych w wiezieniu również byłoby bardzo mocną nauczką i ostrzeżeniem dla innych.


Po 7 latach dalej mógłby wyjść, ścigać się po ulicy i #!$%@?ć kogoś jeszcze. Ja jednak wolę, żeby chłopak sobie ochłonął. 24 to troszkę dużo, ale 15 by już stykało.
  • Odpowiedz
I ja w przeciwieństwie do ciebie nie kłamie ile śmigałem. Tyle jest warte twoje słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź mnie już nie wołaj proszę xD


@Atreyu: oczywiście że nie kłamie, ale sądziłem że piszemy o grach komputerowych :p

Przez głowe mi nie przeszło, że ktoś może być tak upośledzony, że się chwali w wpisie o podwójnym zabojstwie, przez prędkość, ile #!$%@?ł w mieście.

Jesteś wspaniały
  • Odpowiedz