Wpis z mikrobloga

Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stała się w USA viralem i przestrogą

> miej 18 lat i z okazji ukończenia szkoły dostań od rodziców Mustanga

> ścigaj się ze swoim znajomym 160km/h po mieście

> wjedź w kobietę i jej dziecko, zabij je na miejscu

> pikaczu_fejs.jpg


W "artykule" film do jego reakcji XD
Film: https://www.facebook.com/watch/?v=883116895568056

Art: https://www.donald.pl/artykuly/ZQNLSNSU/reakcja-21-latka-ktory-dowiaduje-sie-ze-idzie-siedziec-na-24-lata-stala-sie-w-usa-viralem-i-przestroga

#usa #bekazpodludzi #heheszki
piaskun87 - Reakcja 21-latka, który dowiaduje się, że idzie siedzieć na 24 lata, stał...

źródło: comment_1620037828N0E6HN3D0OOmUAJPAnLFyA.jpg

Pobierz
  • 559
  • Odpowiedz
Tutaj mamy książkowy przykład nieumyślnego spowodowania śmierci. Nie zabił tej kobiety z premedytacją.

nie bardzo rozumiem, gość dostał 24 lata za bycie debilem, za wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Kara więzienia ma resocjalizować ale on nie wszedł do domu i nie udusił ich garotą.


@prawdziwymirek: @tepskiteps: hmm, ja też nie bardzo rozumiem. Czyli jakbym np. wyszedł sobie z kałasznikowem w miasto, założył na oczy opaskę zasłaniającą mi całkowicie pole
  • Odpowiedz
chcesz mi powiedzieć, że wyścigi po mieście z zawrotną prędkością nie są umyślnym zabójstwem???


@Pethaf: To kompletny brak wyobraźni połączony z masakrycznym łamaniem przepisów i stwarzanie zagrożenia na drodze, ale nie umywa się to w żaden sposób do umyślnego wycelowania bronią w człowieka i pociągnięcia za spust czy też zabicie umyślnie w jakikolwiek inny sposób.

Albo zmniejszyć karę za jedno albo zwiększyć za drugie, bo jedno i drugie jest nieporównywalne
  • Odpowiedz
@pCiupaga: Źle wpłynie? To jest właśnie debilna logika, przejmowanie sie sprawcą "Bo on nie chciał, dobry chłopak, dzień dobry mówił" a nie ofiarami "Hehe, jaki peszek". Ten wyrok który otrzymał powinien dać ludziom do zrozumienia, że żartów nie ma, szczególnie w mieście jadąc jak podają 160km/h.
  • Odpowiedz
ale 24 lat to nigdy w zyciu bym za coś takiego nie dał.

Pomijając wszystki względy pozostałe, to na 24 lata sie idzie za umyslne zabójstwo kiedy przystawiasz komuś pistolet do głowy kompletnie za nic, jednocześnie będąc członkiem mafii, a tu po prostu chłopak okazał sie być idiotą, ale koniec końców moim zdaniem kompletnie nieporównywalne


A jaka jest różnica dla tej matki z dzieckiem czy została zastrzelona czy przejechana mustangiem? Rozumiem, że
  • Odpowiedz
@AGS__K: Jeśli ktoś poniósł śmierć, to nie ma znaczenia, czy przystawił pistolet, potrącił, czy podłożył nogę. Ty chcesz kategoryzować pozbawianie życia na lepsze i gorsze. Ja #!$%@?. Rozumiem, że jakby Twoją żonę z dzieckiem zabił, to też stwierdziłbyś "a, 24 lata to za dużo, 160 km? Musiało mu się spieszyć".
  • Odpowiedz