Wpis z mikrobloga

#pracbaza #amazon #reklama

O proszę. Na wykopie widzę reklamę, że w Amazon mężczyźni na stanowiskach inżynierskich to mit i są dumni z faktu, że zatrudniają na takich stanowiskach kobiety.

Moje stanowisko w sprawie ich dumy - #!$%@? mnie to obchodzi

Akurat pracuję w firmie, która zajmuje się również utrzymaniem ruchu na elektrociepłowni i zatrudnia 2 kobiety na stanowiskach kierowniczych. Jaki jest efekt, zapytajcie? Otóż obie prędzej dadzą dupy facetowi poniżej 7/10 niż zaproponują jak naprawić uszkodzony taśmociąg tudzież żuraw.
  • 30
@dziecielinapala: Nie masz pojęcia na czym polega utrzymanie ruchu i co musi robić inżynier. Nie polega to na przyklepanou, ale na znalezieniu problemu, wskazaniu rozwiązania i organizacji materiałów oraz ludzi.

Niestety zmartwię Cię, ale rolą kobiet w rynku pracy nie jest tylko przyklepywanie pomysłów osób bardziej inteligentnych i kompetentnych od nich, których Ty, polska witaminka, nazywasz kmiotami.
@WykopekNaPolEtatu: piszesz o kierownikach, a nie inżynierach. To ten inżynier ma wymyślić rozwiązanie i przedłożyć kierownikowi. Oczywiście kierownik powinien znać różne opcje rozwiązania tego problemu, ale mylą ci się stanowiska. Skoro to one są kierownikami to ktoś uznał, że mają lepsze kompetencje od ciebie, widzę że dupka piecze, że kobieta ma wyższe stanowisko
@WykopekNaPolEtatu: Aktualnie pracuję jako kierownik utrzymania ruchu i powiem jedno jest to najbardziej #!$%@? stanowisko na zakładzie produkcyjnym. Mniej więcej wygląda to w ten sposób produkcja cię #!$%@? bo jest awaria i nie działa maszyna/linia produkcyjna, ale kiedy nie ma awarii to jesteś #!$%@? za brak przeglądów okresowych bo nie dopuści cię produkcja do maszyny, bo trzeba produkować i nie ma czasu na przeglądy ( ͡° ͜ʖ ͡°
@GienekZFabrykiOkienek: dopiero co zgadywales, teraz już pozujesz na znawcę. Bo przy takich #!$%@? to w sumie nawet akceptacja nie zawsze przez kierownika przechodzi, oczywiście, że musi być ogarnięty, ale nie trzeba go widać do każdego gówienka, bo ja ważniejsze rzeczy na głowie. Tak to jest jak się z boku obserwuje i gówno wie
@dziecielinapala: Nie znam się absolutnie na mechanice, więc co do żurawia zgaduję - jak już mówiłem ja robiłem IT. Nie jestem niestety takim specjalistą jak laska która wykonuje telefony żeby umówić serwis, ale mam dość doświadczenia żeby wiedzieć, że "To ten inżynier ma wymyślić rozwiązanie i przedłożyć kierownikowi" to bzdura bo kierownik to przede wszystkim najbardziej doświadczony inżynier ¯\_(ツ)_/¯
@GienekZFabrykiOkienek: pracuje z tymi ludźmi na codzien i wiem jak wygląda specyfika ich pracy a ty opierasz się na jakichś swoich wyobrażeniach, dla twojej informacji taka laska co wykonuje telefony, żeby zamówić serwis też zna się na mechanice, może w mniejszym stopniu, ale nie wiem czemu te wycieczki osobiste mają służyć, chyba tylko podreperowaniu kompleksow. Ciągle piszesz o tym co ci się wydaje, a ja o tym jak jest w praktyce
@dziecielinapala: No ja właśnie też pracowałem, większość maszyn działa po sieci albo jest podpięta do jakiegoś komputera i z utrzymaniem ruchu miałem gorącą linię. Jeżeli według ciebie kierownikiem utrzymania ruchu może być panienka która nie czai co się dzieje i kiwa tylko główką to pozdro xD
A wycieczki osobiste ty zaczęłaś. BTW wiedza jak podnieść i odłożyć słuchawkę to jeszcze nie jest "zna się na mechanice" ( ͡° ͜ʖ