Wpis z mikrobloga

#pracbaza #amazon #reklama

O proszę. Na wykopie widzę reklamę, że w Amazon mężczyźni na stanowiskach inżynierskich to mit i są dumni z faktu, że zatrudniają na takich stanowiskach kobiety.

Moje stanowisko w sprawie ich dumy - #!$%@? mnie to obchodzi

Akurat pracuję w firmie, która zajmuje się również utrzymaniem ruchu na elektrociepłowni i zatrudnia 2 kobiety na stanowiskach kierowniczych. Jaki jest efekt, zapytajcie? Otóż obie prędzej dadzą dupy facetowi poniżej 7/10 niż zaproponują jak naprawić uszkodzony taśmociąg tudzież żuraw.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po #!$%@? mają coś proponować jak jakiś kmiot od tej dzialki powinien im zgłosić potrzebę wezwania serwisu, a one tylko oceniają zasadność i przyklepuja?

Jestem dupeczką od zamawiania serwisów


@dziecielinapala: Przyszło ci kiedyś do głowy, że utrzymanie ruchu tak ogólnie nie polega tylko na zamawianiu serwisów i po prostu nie widzisz większości ich prawdziwej roboty? xD
  • Odpowiedz
Należy też pamiętać że pracy osób na stanowisku inżyniera utrzymania ruchu lub kierownika UR najczęściej nie widać mówienie, że ktoś tylko siedzi na telefonie i nic nie robi jest mocno krzywdzące. Odpowiedzialnością tych osób jest to żeby elektryk, czy mechanik miał co wymienić, kontakt z zagranicznymi serwisami to często udręka. Czekanie na przyjście części czy przyjazd serwisu to często proszenie się godzinami w centrali serwisu. Kolejnym aspektem jest to żeby pracownicy UR
  • Odpowiedz