Wpis z mikrobloga

Kuźwa, chyba 3 razy wysyłałem zapytanie o załatanie dziur w kolejności questów. Jak Paweł nie odpowiedział, to zapytałem ogólnie ekipę CDP. Też cisza xD A trafiłem idealnie z pytaniem, że było na widoku, gdy zerkał na komentarze. Pytałem o bałagan, że misje poboczne pojawiają się niezaleznie od głównych - bójka z Dżonym na początku drugiego aktu, a potem zaczynamy quest dla taksówek i dżony gada do nas jak do dobrego kumpla. To nie powinno być dostępne tak szybko.
#cyberpunk2077
  • 9
@Qraape: na szybko powiem - Poradnik opisuje kolejność i przynależność zadań do fabuły. Jeżeli było to w poradniku - a ten powstał zapewne wcześniej niż wrzesień, to znaczy że coś w grze pociachali / ,pozmieniali i odblokowali za dużo zaraz po poznaniu Johnego.
@cin123654: Takich dziur jest dużo więcej. Podjąłem wyzwanie - nie robię fabuły w ogóle i czyszczę mapę ze wszystkiego. Mam chyba 67h, a fabularnie jestem zaraz na początku aktu drugiego (żeby odblokować mapę) xD Ile tam jest bzdur. Fabularnie nadal jestem tuż po bójce z Johnnym, a ile już było przyjaznych komentarzy w trakcie sidequestów, to bania mała. Wyczyszczę mapę, nagadam się z Johnnym jak dobre znajomki, a potem pójdę do
@Qraape: Przestudiowałem poradnik - i według księgi - nie masz podziału na Akty - tylko Prolog ( kończy się jak poznajesz Johnego) - właściwa gra ( opis które zadanie jest przypasowane do fabuły głównej) - Epilog

Jak przestudiujesz zapiski to historia układa się w logiczny ciąg.