Wpis z mikrobloga

@regal20: 6 trylionów tokenów, ma jeszcze 30. Pomiędzy memami i szyderczymi wpisami ludzi, którzy nie mają pojęcia o co chodzi:
Wyprzedawanie się top portfeli jest dobre dla tego projektu. Jak wchodziłem 17 kwietnia to wieloryby miały 2 razy więcej niż teraz. W przeciągu miesia sprzedadzą wszystko, i bardzo dobrze bo nie będą ubijać ceny. Myślę, że ATH jeszcze przed nami, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Doge pracował 8 lat na
@Bounty: To czy to dobry projekt będzie można ocenić za rok albo dwa (o ile przetrwa). Na razie nie ma żadnej użyteczności i jest to zwykły shit.
Wszedłem w to w marcu, nie oczekiwałem lambo, zarobiłem swoje. Zostawiłem sobie parędziesiąt milionów tokenów "w razie w" ale nie sądze, że zrobi się z nich jakiś konkretny pieniądz. Już teraz według marketcapu SFM jest w top100, nawet po paleniu tokenów nie ma tu
@Stolbilardowy:

Włożyłem 50$ zanim zaczął się hype na Wypoku, w najlepszym momencie miałem coś koło 400$ (przed prowizjami). Wkład własny z bonusem dawno wyjęty, zostawiłem sobie 40 mln tokena, co daje sto kilkadziesiąt dolarów i zamierzam holdować - jak coś się z tego wykluje dobrze dla mnie, jak hajs przepadnie to stratny nie będę, bo wyjąłem w odpowiednim momencie, czego niestety nie można powiedzieć o Twoim ojcu ( ͡° ʖ
@tygrysoffshorowy: Nie, giełda krypto to nie jest Nasdaq czy GPW, gdzie jest szereg przepisów do spełnienia i regulacji dla każdej notowanej spółki. Jest masa shitów, które sie pojawiają i zwijają, ewentualnie umierają śmiercią naturalną.
Binance nie będzie ryzykował reputacji listując 2 miesięczny projekt, który żebrze o 15k USD na bilbordy z reklamą, tylko dlatego, że miał spory wolumen. Kasa się skończy, wolumen spadnie, team się zawinie i Binance nie będzie czegoś