Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 33
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Ja już wstałem i mam dla was informację, jest 07:02:03, Niedziela, 02 maja 2021. Imieniny: Zygmunta, Atanazego, Anatola. Słońce wstało dziś o 05:06. Świecić będzie 15 godzin i 13 minut, w zenicie znajdzie się o 12:43 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:20. Ciemna noc zapadnie o 21:59, ale gwiazd można wypatrywać od 21:02.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @lenythenub
@Jurgen_Van_Beethoven:

Hehe, bez wołania to będę pierwszy XD
Dziś może w końcu uda się poleniuchować trochę bardziej. Ale przynajmniej wszystko zaplanowane z wczoraj zostało zrealizowane, chociaż ostatnia rzecz

Dzień doberek! Chyba czas powolutku podnieść swoje marne zwłoki i się ruszyć na jakieś śniadanie, koniecznie z kawą. Wczoraj na Żuławach pogoda dopisała więc skoszona została trawa, o zgrozo sezon się rozpoczął więc teraz już trzeba będzie kosić co tydzień (°° Zakupione od lokalnego ogrodnika i wsadzone zostały lawendy więc niech sobie rosną i kwitną czym prędzej ( ʖ̯