Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem na #tinder od niedawna i jestem #rozowepaski

W jaki sposób rozpoznać czy ktoś jest tobą szczerze zainteresowany i chcialby tą relacje przekuć w coś więcej (mam na myśli na początku tylko spotkanie) i nie ma tak naprawdę laski, bądź tylko ons/fwb? Miałam dwie sytuacje gdzie pisałam z kimś i dało się wyczuć obustronne zainteresowanie, ale ktoś odpisywał o dziwnych porach, lub po ok. tygodniu/dwóch regularnego pisania nie sugerował żadnego spotkania itd...
A wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały ze są zainteresowani... Z mojej strony również szło zainteresowanie.
Jak to trwa tak 3 tyg to już przestaje odpisywać, bo to nie ma chyba dalszego sensu?

P.S nie nie pisałam z nimi jednocześnie
P.S2 łącza nas wspólne zainteresowania, które wymagają wiedzy i ogarnięcia życiowego wiec wątpię ze to totalne zjeby...

#niebieskiepaski #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608db24f5a0849000ad364f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
napisz do mnie na pw, to Ci powiem, bo jak się rozpiszę w komentarzu, to mnie wykopki zjedzą :)


@marry_moore: to się rozpisz jako anonimka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AnonimoweMirkoWyznania: Może jednak warto samemu zaproponować spotkanie na chociażby zwykły spacer? Jak chcesz obczaić czy typ nie ma żony, to zawsze można też spotkać się u niego na kwadracie, umawiajac się na wspólne gotowanie czy tam planszowki.
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jak to trwa tak 3 tyg to już przestaje odpisywać, bo to nie ma chyba dalszego sensu?

Nie ma sensu więcej niż 3 dni, serio, jak nie dochodzi do choćby propozycji spotkania to dalsze "pisanie" to już strata czasu. Jako kobieta masz zapewne więcej opcji od mężczyzn, ale równocześnie musisz odsiać/przefiltrować dużą ilość osób, więc czas jest tutaj kluczowy, szczególnie biorąc pod uwagę to jacy ludzie korzystają z apek randkowych