Wpis z mikrobloga

@sorek: Jedynka od siebie i do góry jest w #!$%@? niewygodna co potwierdza większość świata. Jeździłem tak kilka miesięcy i to jest tragedia, samochód powinien prowadzić kierowca a nie pasażer :)
@Adasi: jest tak samo wygodna jak 5 na LHD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

RHD jest naturalnym systemem jazdy, LHD powstało tylko przez Napoleona. Wiele krajów nie zmieniło strony jazdy i nie zmieni.
jest tak samo wygodna jak 5 na LHD ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: no ni #!$%@?, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, wiadomo :)

Ja wiem, że rhd było pierwsze, tak samo jak parowozy ale jednak elektryczne ciuchcie są troche fajniejsze :P
@Adasi: jak ni #!$%@? skoro 5 i 1 są w tej samej pozycji? W ogóle co za biedaki jeżdża jeszcze manualami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

RHD jest lepsze, trzymanie prawej ręki na kierownicy podczas jazdy oraz mocniejsze prawe oko na środek drogi jest dużo lepszy. Jazda po lewej jest bardziej naturalna i dużo lepsza. Takie są fakty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorek: no tylko, że jest znaczna różnica w częstotliwości używania tych biegów.. w mieście ciągle używasz 1, a poza miastem jak już wrzucisz 5 to z reguły już tak jedziesz i nie wachlujesz biegami ( ͡° ʖ̯ ͡°)