Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
czy można napisać rozprawkę pisząc tylko o grach? np podając 3 argumenty z 3 różnych gier? czy lepiej sobie to odpuścić i napisać tez o jakiejś książce filmie itd, zależy mi tylko na zdaniu na te 30%
#matura

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #608d6a9b5a0849000ad364ae
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
Przede wszystkim musisz się odnieść do tekstu który masz podany plus zależy czy masz teksty literackie czy teksty kultury.
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie jak masz pomysł co do jakiejś lektury, to z doświadczenia polecam pisać tylko o lekturach. Ja znałem wszystkie bardzo pobieżnie i szedłem na egzamin z nadzieją, żeby tylko zdać, a skończyłem z wynikiem 84%.
Jak nie masz pomysłu na odwołanie do lektury - to już wal do czegokolwiek, bo tekstem kultury jest praktycznie wszystko (włącznie z reklamą TV)
@AnonimoweMirkoWyznania: tak jak piszą mirki powyżej, a nawet jeśli masz taką kaplicę, że nie pamiętasz nic to możesz nawet bajki pisać, byle by wybrany tekst lektury istniał, przecież egzaminator nie będzie wchodził w szczegóły danej gry czy czegokolwiek, imo sprawdzi tylko czy istnieje i ewentualnie przy filmie jakiej jest kategorii miłosny/komedia