Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 88
158 124 + 112 = 158 236

Jak zacząć miesiąc, to porządnie.

Ale zdenerwowałem się w trakcie. Jakiś typek siadł mi na koło na płaskim fragmencie i jechał tak blisko, że dosłownie czułem jego oddech na moich plecach. Tak jedziemy już dłuższą chwilę i sobie myślę, że też bym się powiózł trochę na kole, szczególnie, że w nogach już 2k w górę, więc zacząłem zjeżdżać na lewo, przestawać pedałować, no każdy znak, żeby gościu wyjechał na przód. I nic, dalej się wiezie. Dojechaliśmy do początku podjazdu i sobie pomyślałem, że jak taki cwaniak z niego, to zobaczymy jak podjeżdża.

No to zaczynamy - 3W/ kg, widzę, że się trzyma. Podkręcam do 3,5, odwracam się i widzę, że już się nieźle zagina, ale próbuje. No to chwilę go przeciągnąłem po czym odpaliłem protokół 4W/kg, dosłownie 45 sekund, odwracam się i widzę jak gościu jedzie zygzakiem ze 150-200 metrów za mną. Mam nadzieję, że zdechł całkowicie.

I żeby nie było, ja nie mam nic do jeżdżenia z kimś obcym i tym, że ktoś się wiezie za mną. Ale jak ktoś jest pasożytem i nie ma zamiaru dać zmiany nawet na chwilę, to #!$%@? mu w dupę.

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Imfromalaska - 158 124 + 112 = 158 236

Jak zacząć miesiąc, to porządnie.

Ale zden...

źródło: comment_1619883879MzCaPSW6Qdd0ZJUixi5xA1.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a jak ja mu zrobiłem krzywdę? jechanie swoim tempem, to robienie komuś krzywdy? xD


@Im_from_alaska: A to się ciebie uczepił ręką czy twój batoniki podjadał? No pokazałeś mu na wykop.pl.

Dżejzas już nie można za kimś jechać bo w internetach napiszom. Już nie pojadę krajówką bo ktoś zobaczy. xD
  • Odpowiedz
@4x80: Krzywdę by mógł zrobić, gdyby @Im_from_alaska nie miał świadomości, że ma kogoś na ogonie i by gwałtownie zahamował, albo wykonał inny nagły (albo nawet i nienagły) manewr. Chcesz komuś usiąść na kole? Zapytaj się osoby przed Tobą, bo nie każdy ma ochotę/umiejętności/cokolwiek żeby jechać z kimś na kole
  • Odpowiedz
Ja nie rozumiem takich zachowań. Wskakujesz na koło to jak dla mnie pasuje chociaż „cześć” rzucić albo jakkolwiek się przywitać. Milczące wożenie się trąci mi wiochą.
  • Odpowiedz