Aktywne Wpisy

Polejmnie +285
źródło: 1000018869
Pobierz
4x80 +195
Jak rozpoznać faszystę:
- Ma swój samochód
- Nie głosuje na PO ani trzecie nogi
- Je mięso
- Lata na urlop
źródło: GWyjarXW4AA5I7J
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link
źródło: 1000018869
Pobierz
Jak rozpoznać faszystę:
- Ma swój samochód
- Nie głosuje na PO ani trzecie nogi
- Je mięso
- Lata na urlop
źródło: GWyjarXW4AA5I7J
PobierzWykop.pl
Dlaczego Polskie władze od rozpadu komunizmu 26 grudnia 1991, a trochę się tych partii przez parlament przewinęło, nie skończy z popularyzacją komunistycznych monumentów zbudowanych w czasach ZSRR ( w czasach największego smrodu komunistycznego w Polsce) na terenie Polski.
Pierwszymi rzeczami które już po 1991 powinny zniknąć z terenu Rzeczpospolitej Polskiej
# To zburzenie Pałacu Kultury ( Dar stalina, tego samego stalina który zamordował Polskich oficerów w lasach Katyńskich, i tego samego stalina który po przejęciu władzy w 1945 roku mordował z o wiele większą brutalnością żołnierzy AK od samych nazistów, sybir zastępował w ZSRR krematoria)
# Akademii, uczelni zbudowanych w czasach ZSRR na poczet kształcenia obywateli RP w duchu radzieckim chyba wszyscy wiecie jaką uczelnię Wojskową zbudowaną przez Stalina dla Polski (Data założenia 22 marca 1951)
Czy mając w przyszłości budować IV RP wolną od komuszego, wstrętnego, zwierzęcego smrodu powinniśmy zrobić porządek z monumentami okupacji poprzedniego wieku ? Dzisiaj widzę że się dużo mówi o tym jaki ten komunizm był zły i okropny, ale nikt się nie bierze w Polsce za czystki historyczne które w naszym kraju po zwierzętach komunistycznych pozostały.
PS. Oczekuję jasnych i klarownych odpowiedzi. Nie usuwajcie mojego postu, podejmijcie ze mną dyskusję. Nikogo nie obrażam, komunizm był gorszy od okupacji Niemieckiej to są fakty.
#polityka #komunizm
Wręcz bym powiedział że takie bezmyślne kasowanie wszystkiego co było to duży błąd i wielu rzeczy potem się nie odzyska po takich spontanicznych demolkach.
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
Co ma prawo, system i kraj do historii oprócz tego że relikty okupanta zostały na terytorium kraju tylko i wyłącznie z powodu powtórnego wyzwolenia okupacyjnego ? twoja logika ma zerową wiarygodność, jesteś trollem ? jeśli tak to jesteś bardzo dobrym lewicowym trollem (wnioskuję że lewicowym to widzę twoje wpisy).
od kilku wpisów piszę że głównym powodem aby zniszczyć te relikty przeszłości jest właśnie
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora