Wpis z mikrobloga

@Shin-chan: Kur*a, w ChOGu wszystko potrafią #!$%@?ć.
W UK rejestracja przez neta, po kodzie pocztowym dają Ci do wyboru kilka punktów w okolicy i datami, kiedy mają wolne miejsca. Bukujesz miejsce i godzinę (co 5 min), bukujesz od razu 2gi termin. I gotowe.
Ja zabukowałem sobie na za 2 dni. Przyjechałem 10 min przed czasem, czekałem całe 15 min w kolejce. Cyk. Gotowe.
W UK rejestracja przez neta, po kodzie pocztowym dają Ci do wyboru kilka punktów w okolicy i datami, kiedy mają wolne miejsca. Bukujesz miejsce i godzinę (co 5 min), bukujesz od razu 2gi termin. I gotowe.

Ja zabukowałem sobie na za 2 dni. Przyjechałem 10 min przed czasem, czekałem całe 15 min w kolejce. Cyk. Gotowe.


@GregPelka: No to w Polsce jest bardzo podobnie. Tyle że bukujesz sobie tylko pierwszy termin,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wrzesien: no zle bo to bedzie typowe #!$%@? wykonanie co mateusz co tydzien wymysla nowy plan, a to wszystko powinno byc spojne i realizowane i zaprezentowane juz od roku w ramach tego samego planu, a nie ze kazde nowe obostrzenie to loteria i #!$%@? wie co sie stanie
Smutne, że jedyne co potrafisz to wyzywać i obrażać, no ale nie ma co oczekiwać kultury od patologii umysłowej bez argumentów.


@SpasticInk: Odważne słowa jak na typa, który na prostowanie jego bzdur reaguje pisząc "usuń konto covidowy zamordysto" i "łżesz jak rząd PiS trollu".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: niestety czasem trzeba zniżyć się do poziomu tego rynsztoku językiem i powiedzieć prawdę dobitniej, mój błąd, staram się tego unikać, ale zdarza się najlepszym ¯_(ツ)_/¯ Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cukru: nie wiem, jedź sobie sprawdzić do Kanady albo napisz do Chrisa Sky'a z Toronto. To tylko plan. W Polsce rok temu łapali ludzi na majówce i zabraniali przemieszczania( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swobodne podróże miedzynarodowe praktycznie już nie istnieją, takze strefa Schengen obecnie jest tylko w teorii, swobodnie granicy nie przekroczysz.
nie wiem, jedź sobie sprawdzić do Kanady albo napisz do Chrisa Sky'a z Toronto. To tylko plan.


@SpasticInk: To po co wcześniej odnosiłeś ten plan do Polski i traktowałeś go jako prawdę objawioną? Teraz to "tylko plan".

Swobodne podróże miedzynarodowe praktycznie już nie istnieją, takze strefa Schengen obecnie jest tylko w teorii, swobodnie granicy nie przekroczysz.


Przekroczysz bardziej swobodnie niż jeszcze niedawno, wystarczy negatywny test na koronawirusa.

Ja tymczasem nie mogę