Wpis z mikrobloga

  • 4
Czy tylko mi się wydaje że ten układ jest nielogiczny? Zawsze myślałem że opona ma bieżnik skonstruowany tak żeby woda która znajduje się po środku opony wydostawała się na zewnątrz. A według tego co jest na zdjęciu, prawe opony wpychają sobie wodę z zewnątrz do środka. A zdjęcie zaczerpnięte z jakiejś witryny oponiarskiej jako poprawna metoda montażu
Emble - Czy tylko mi się wydaje że ten układ jest nielogiczny? Zawsze myślałem że opo...

źródło: comment_1619886161WFRsYZFWhctwiNjoMKCCTI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Felonious_Gru no ale na zdjęciu jest poprawnie według autorów strony. Jak dla mnie coś jest nie halo, zawsze myślałem że lewe i prawe opony to lustrzane odbicia
  • Odpowiedz
  • 0
@Felonious_Gru no taka woda może negatywnie wpłynąć na przyczepność, wzmagając zjawisko aquaplaningu. No chyba że ja coś źle rozumuje i niech mi to ktoś wyjaśni. Dzisiaj się przyglądałem letnim oponom i właśnie coś mi nie grało, a teraz widzę na wypoku odpowiedni temat to rozminy
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: bez znaczenia

so after confirmation with the service center, it is confirmed that there are no left or right tires. There is an inside and outside on the tires and as long as the rims are mounted correctly all is good.
  • Odpowiedz
bo? przecież jak już ma na feldze to chyba jej na odwrót nie założy


@9Grzesiek_: strony ma juz wtedy ustalone na amen, ale wciaz da sie kierunek zmienic montujac z lewej lub prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz