Wpis z mikrobloga

Największy dar na świecie? Urodzić się przystojnym facetem.
Ładnych dziewczyn jest więcej i też samym mężczyznom podoba się więcej kobiet. Natomiast przystojniak sieje totalnie spustoszenie w myślach młodej kobiety, przechodzi życie na niespotykanym wręcz poziomie łatwości.
Dziewczyna jest w obcym mieście i zaprasza na grilla do znajomych z tego miasta właśnie, a potem można przecież iść do ciebie na całonocny seks. Załatwienie życia społecznego i erotycznego za jednym uderzeniem. Ogólnie nie wierzę, że ludzie mogą żyć chociaż w poziomie zbliżonym do tego, że to się nie dzieje tylko w jakiś filmach czy serialach.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Największy dar na świecie? Urodzić się przystojnym facetem.
Ładnych dziew...

źródło: comment_1619817321lb0ZVrZEa3gqLDTADKsRlX.jpg

Pobierz
  • 13
@hauser15: ja bym się brzydził takiej laski która sama wychodzi od razu z inicjatywą bez dłuższej znajomości. Mam wrażenie że ten post przedstawia to jako coś zajebistego a to po prostu bycie potraktowanym jak przedmiot by potrzeby zaspokoić i skoro tak wychodzi z inicjatywą do mnie, To pewnie do innych facetów również. A ja padliny po kimś zbierać nie lubię.
@kRZysio389: nie posiadam tindera, pisalem o rozowych ktore w jakis sposob(nie w internecie) zapoznalem.

@Sonia_Zwierzynska: pewnie tak jest, nigdy nie wyladowalem w lozku z taka z ktora totalnie mnie nic nie laczy. Zawsze jakis stopien znajomosci musial byc, takze nie moge tego potwierdzic na wlasnym przykladzie, moge jedynie potwierdzic znaki zainteresowania od obcych kobiet

@BanditOsiris: wyslalem zdjecia kilku gosciom z wykop którzy oceniaja mordy, potwierdzili moje przypuszczenia. Niestety nie
@Psiapsi

A ja padliny po kimś zbierać nie lubię.

Rozumirm ze gustujesz tylko w dziewicach? Jeżeli miałeś już dziewczynę to bierz się za takie używane jak ty, a dziewice zostaw prawiczkom