Wpis z mikrobloga

@selawi Moje poglądy są jednak trochę inne, bo nie wierzę w żadne czary ani magię. Dlatego jestem ateistą. Jednak szamaństwo, ziołolecznictwo oraz etnobotanikę uważam za nauki,które powinno się doceniać. Powinniśmy żyć w zgodzie z naturą i mieć do niej repsekt. Dążmy do czystości i naturalności.
Tak trzeba żyć. Powoli i pięknie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@selawi: ale generalnie to na Tobie ciąży dowód, na razie niczego konkretnego nie przedstawiłaś. Efekt baumola w programie popnaukowym. Zielarstwo to przecierz amatorska farmacja, tworzenie leków ze składników aktywnych tylko przy użyciu prymitywnych metod. Nic wyjątkowego, wystarczy posłuchać na biologii a za dzieciaka wyjechać do babci na wieś. Czemu uważasz, że ktoś kto mówi, że nigdy się nie uczył zielarstwa nie jest jak ten dzieciak co nigdy nie umiał na sprawdzian,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@selawi: Ja podałem efekty psychologiczne, które mogą stać za twoimi wnioskami. Wykop to forum dyskusyjnie, nie tablica, więc byłoby naprawdę spoko, gdybyś podała wiarygodne źródło pokazujące, że to jednak my się mylimy. Bo na ten moment wychodzisz trochę na tarociarę, co być może jest bardzo niesprawiedliwą łatką.