Wpis z mikrobloga

albowiem xd ?


@Kjedne:

W 1952 roku wrócił na Kubę i 10 marca dokonał bezkrwawego zamachu stanu, usuwając ze stanowiska wybranego w wolnych wyborach prezydenta Carlosa Prío Socarrása i ogłaszając się po raz drugi prezydentem[4]. Dwa lata później przeprowadził wybory, które zapewniły mu sprawowanie urzędu na dalsze cztery lata. W 1958 roku wygrał wybory drogą wyborczych fałszerstw


Podczas rządów Batisty zawieszone zostały swobody obywatelskie. Rządził w sojuszu z najbogatszymi plantatorami[5]. W
na początek wystarczy nie paktować z faszystami. wydaje mi się to dość niewygórowanym oczekiwaniem.


@Kjedne: no faktycznie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Budka pytany o stanowisko KO w sprawie ratyfikacji dotyczącej Funduszu Odbudowy przekonywał, że "nie można ślepo darować PiS miliardów złotych, które później zostaną władowane w upadające spółki Skarbu Państwa".

"Mamy przygotowane poprawki, które gwarantują bezpieczeństwo środków europejskich. Jeżeli one nie zostaną przyjęte, nie widzę możliwość głosowania w
@Gaku745: to nie moja wina, że każesz mi nie tagować czegoś co zostało otagowane 11 h temu

No i nie zgadzam się co do fundamentu co ci pisałem jakieś 24 h temu (i to specjalnie zaadresowałem) ,że skoro członkiem parlamentarnej lewicy jest Polska Partia Socjalistyczna to jak najbardziej to dotyczy to #antykapitalizm zgodnie z manualem @Revmir