Wpis z mikrobloga

@zero_dwa to świetny obraz dlaczego #przegryw jest tym kim jest.
- Chlip chlip żadna mnie nie chce
- Miras, bo źle do tego podchodzisz, zmień to.
- CZARNO LISTO NORMIKU

Tu jest wasz problem. Jesteście grupą, która jest niereformowalna, zachowujecie się jak dzieci 5 cio letnie. Nie wyciagacie wniosków. Gdybyście żyli w średniowieczu to zmarlibyście z głodu bo jesteście zbyt nieogarnięci życiowo żeby żyć jak normalni ludzie.
  • 95
@zero_dwa: nie muszę, raczej mam bekę z ludzi. Piecze dupsko, że teraz już nie możesz mnie zablokować? Że już raz to zrobiłeś i teraz odpisujesz po kolei, i nie masz żadnej władzy? Oj piecze przegrywów jak ktoś śmie im powiedzieć prawdę, że są życiowymi nieudacznikami
@Krejziismylife: Głupi bo masz klapki na oczach i nie jesteś w stanie zmienić raz objętego stanowiska. Narzekasz na sztywność myślenia i generalizowanie wśród przegrywów po czym sam robisz to samo. Nie jesteś w stanie odnieść się do argumentów nie pasujących do twojej wizji. Robisz dokładnie to samo to najbardziej skrajni użytkownicy tego tagu, tylko stoisz po drugiej stronie równoważni.
@Mlody_jeczmien: ale po co mam stawać gdziekolwiek indziej? Nikt kto ma gorszy okres w życiu nie jest przegrywem. Przegryw to skrajni idioci, którzy czekają aż mi spadnie z nieba i narzekają na cały świat, że stworzył spisek przeciwko nimi
@ChickenDriver: i polowanie na laski 12/10 kiedy oni są brzydcy, niezadbani.
Większość kobiet patrzy na to, czy jesteś zadbany, ubrany w miarę normalnie. Goście chodzą w ubraniach po starszym kuzynie, o czymś takim jak perfumy nie słyszeli. Ale wina kobiet, że nie chcą grubego, bezzębnego brudasa XD
Nikt takich nie chce. Też bym nie chciał kobiety która o siebie nie dba