Wpis z mikrobloga

@zero_dwa to świetny obraz dlaczego #przegryw jest tym kim jest.
- Chlip chlip żadna mnie nie chce
- Miras, bo źle do tego podchodzisz, zmień to.
- CZARNO LISTO NORMIKU

Tu jest wasz problem. Jesteście grupą, która jest niereformowalna, zachowujecie się jak dzieci 5 cio letnie. Nie wyciagacie wniosków. Gdybyście żyli w średniowieczu to zmarlibyście z głodu bo jesteście zbyt nieogarnięci życiowo żeby żyć jak normalni ludzie.
  • 95
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: bo tak robią normalni ludzie. Jak ich sprawa nie dotyczy to przechodzą obok. Jak ktoś wyzywa alkoholików to normalni ludzie mają to gdzieś. To alkoholicy najgłośniej krzyczą, że oni nie są alkoholikami i żeby ich nie obrażać.
Tak samo z przegrywem. to największe życiowe miernoty potem powołują się na jakieś statystyki, walczą, próbują się wybielać, ze oni to przypadkiem przyszli, bo nie są przegrywami.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Jakby ktoś napisał, że wszyscy Polacy to złodzieje to rozumiem, że nie obeszło by Cię to ponieważ ty nie jesteś? Jestem przegrywem i uczestnikiem tego tagu, ale nie czuję się życiową miernotą jak to napisałeś. Jak mam czas i humor, a dziś mam to staram się dyskutować (albo kłócić XD) z ludźmi, którzy uważają inaczej. A nauka to najwyższa forma badania i rozumienia rzeczywistości. Oczywiście zakładając, że robią to
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: obeszłoby mnie, bo byłem dalej niż czubek własnego nosa i wiem, że to nie wzięło się z kosmosu XD. Polacy za granicą w dużej mierze byli złodziejami i alkusami XD.
jeszcze sobie przegryw nauke i badania do swojej teorii dopisał. Nie bycie miernotą jest problemem, ALE NAUKA
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Ja ważyłem od 87 do 110 kg. Zero problemu z kobietami. Mam piękną żonę. Niczego mi nie brak.

A w podstawówce mnie gnoili. Byłem ulańcem zanim urosłem do ostatecznego wzrostu. Gdybym dał się im stłamsić to do dzisiaj bym walił po kątach płacząc cichutko.

Najpierw się ze mnie śmieli a potem każdy chciał ze mną piątkę zbić na korytarzu. WSZYSTKO SIEDZI W BANI.
  • Odpowiedz
obeszłoby mnie, bo byłem dalej niż czubek własnego nosa i wiem, że to nie wzięło się z kosmosu XD. Polacy za granicą w dużej mierze byli złodziejami i alkusami XD.


@Krejziismylife: No to spoko, ja nie lubię jak mi ktoś pluje w twarz. I wiem, że stereotyp przegrywa też nie wziął się znikąd, ale posługiwanie się stereotypami o ile bywa przydatne to nie daje nigdy pełnego obrazu rzeczywistości.

jeszcze sobie
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: wiesz, są rzeczy w których przegrywy mają rację. Nie przeskoczysz czegoś. Ale oni nie rozumieją, że da się niektóre rzeczy obejść. Jeżeli jesteś niski to możesz mieć multum innych zalet, jeżeli masz wadę wymowy to idź zrób coś z tym, jak jesteś nieśmiały to też możesz udać się na warszrtaty.
Oni wmówili sobie, że jak jedna rzecz im nie odpowiada to już koniec świata i trzeba się z tym
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: o to, że jesteś sam winien swojego stanu. Nie dopisuj sobie ideologii, nie szukaj na siłę badań żeby pokazać, że tak jest. Nie chodzi o kołczowe pierdzielenie, ale każdy z nas ma swoje mocne i słabe strony i wykorzystuj te mocne, a nie użal się nad słabymi.
Nikt z nas nie dostał tego samego. Ale osiągnięcie jako takiego normalnego życia nie jest poza zasięgiem nikogo z nas. A większość
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krejziismylife: Obserwuję to środowisko z boku od dobrego roku. I jest to środowisko które by najlepiej siedziało za 500 zł miesięcznie z zasiłku stałego z MOPSu, niedorajdów życiowych którzy nie chcą nic zmienić w swoim życiu bo kryją się za płaszczykiem nękania w szkole. Dla większości tam obecnych wyjście z piwnicy jest swoistą wyprawą w Himalaje.

Przegrywy widzą tylko czerń i biel a nie widzą różnych odcieni szarości.

Słowem końca,
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Oni sobie WMÓWILI.

Jak podaję przykład z życia - ee tam to dowód anegdotyczny. Fajnie, fajnie. Wszyscy naukowcy.

Ma ziomek 173 cm. Dostał kosza od Karolinki z klasy, która miała 165. #!$%@?ł się. Zadbał o siebie jeszcze bardziej (Choć zadbany był ale jednak zawsze można coś poprawić) - zmienił fryzurę, trochę pobawił się na siłowni. I nagle cyk - cudowna, piękna dziewczyna idzie z nim przez miasto i jest
  • Odpowiedz
@ChickenDriver: ale ja znam sporo fajnych dziewczyn, które nie mogą właśnie spotkać normalnego faceta, bo albo przegrywy albo ruchacze. Po drugiej stronie deficyt też jest. Masa fajnych kobiet jest wolna. Ale oni tego nie widzą. Im się wydaje, że cały świat ich krzywdzi.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: mówisz, że mnatematyka mówi, że nie każdy facet ma szanse na kobietę?
"Oznacza to, że na każdych 100 mężczyzn przypada 107 kobiet. Wskaźnik ten jest różny dla miast (gdzie wynosi 111) i wsi (101). W Polsce w 2019 roku mieszkało 19,8 mln kobiet (51,6 proc. populacji) i 18,6 mln mężczyzn."
Jest odwrotnie przegrywie, Nawet nie przeczytałeś tak oczywistej rzeczy XD
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: już wymówki, już odwracanie kota ogonem XD. Dopiero się powoływałes na matematykę, odpowiedziałem i zaczyna się. Przegryw to stan umysły. Idź popłacz, że jest ci źle, i że to spisek całego świata
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Co to za wymówka? Ty byś chciał się wiązać z dużo starszą kobietą? Sam się powołałeś na dane z których nie potrafisz skorzystać i znowu mnie wyzywasz mimo, że ja starałem się znaleźć nić porozumienia.
  • Odpowiedz