Wpis z mikrobloga

@zero_dwa to świetny obraz dlaczego #przegryw jest tym kim jest.
- Chlip chlip żadna mnie nie chce
- Miras, bo źle do tego podchodzisz, zmień to.
- CZARNO LISTO NORMIKU

Tu jest wasz problem. Jesteście grupą, która jest niereformowalna, zachowujecie się jak dzieci 5 cio letnie. Nie wyciagacie wniosków. Gdybyście żyli w średniowieczu to zmarlibyście z głodu bo jesteście zbyt nieogarnięci życiowo żeby żyć jak normalni ludzie.
  • 95
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krejziismylife: Według mniemania przegrywów jak mój stary był alkusem to nie mam życia towarzyskiego. A ja teraz wiem, że żyję jak zostawiłem alkusa z jego problemami. Patrząc na moje samojebki z przełomu '17/'18 zmieniłem się diametralnie. Pod względem psychiki, wyglądu i ogólnie dobrze się czuję w swoim ciele.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: "Poza tym dane demograficzne pokazują, że na przykład nie każdy młody mężczyzna ma szanse na partnerkę co wynika z prostej matematyki."
O tu. Naginasz pod swoją teorię. Do 30 roku życia brakuje 80k kobiet względem facetów. Więc to ciul nie różnica na tyle ludzi. Więc nie zrzucaj swojej nieporadności na matematykę
  • Odpowiedz
Według mniemania przegrywów jak mój stary był alkusem to nie mam życia towarzyskiego.


@janrouter: Nie, że nie masz. Tylko, przez to twoja historia jest bardziej obciążona i musiałeś wykonać większą pracę niż jakby tego nie było.

Pod względem psychiki, wyglądu i ogólnie dobrze się czuję w swoim ciele.


@janrouter: I bardzo dobrze, cieszę się że dałeś radę.
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Kłamiesz, jak ktoś Ci wytknie kłamstwo to się zacietrzewiasz i obrażasz tę osobę zamiast się przyznać do błędu i podjąć dialog jak ktoś kto jest dorosły i zdążył wyhodować jaja. Zupełnie jak pięcioletnie dziecko.
  • Odpowiedz