Wpis z mikrobloga

Ostatnio byłem u laski z tindera, bo miałem ochotę na mega duże cycki, więc trafiła się laska karakan między 150 a 160 cm, dość ulana tyle, że tutaj nie o to chodziło a o cycki właśnie. Lekko mnie zszokowały wymagania tej panny względem facetów - twierdzi, że nie mogłaby mieć faceta kuriera czy operatora maszyn na produkcji tylko kogoś ambitniejszego a mało tego oczekuje wysokiego i przystojnego faceta a ja obok jakiejkolwiek mega niskiej laski źle sie czuje przy moich 195cm idąc z taką przez miasto, tymczasem ona była zachwycona o_0. Gość 170cm jest wyższy od niej nawet gdy ona ubierze szpilki, więc dla mnie chore. Z tymi wymaganiami to raczej długo będzie szukać kogoś do związku biorąc pod uwage jej warunki fizyczne :) Ja będąc wysokim celuje w laski do związku powyżej 170, bo jest po prostu wygodniej, lepiej sie czuje i lepiej wyglądamy.
#p0lka #rozowepaski #tinder #logikarozowychpaskow
  • 9
@Lares93: tak sobie pomyślałam teraz, że z jej strony to niegłupie jest, bo tylko z facetem Twojego wzrostu ma szansę na uśrednione potomstwo. Ona dąży do tego, żeby nie było w społeczeństwie podziału na niskich i wysokich ludzi, a raczej żeby się ten podział tak nie pogłębiał. Poza tym fajna taka, w ogródku postawisz dla ozdoby, do loda nie klęka i piwo na głowie przytrzyma w trakcie meczu, żebyś się nie
@welin: ta, tylko zakładając hipotetyczna sytuacje operacyjną, że trafi sie syn a nie córka i syn odziedziczy geny wzrostu po matce 15x cm to ma przewalone. Ja mam gdzieś karakany i też mam swoje wymagania, skoro różowe mogą mieć to ja kuhwa też.
@martini_glass: kuhwa no widzisz musze sie sie zapytać tych 180tek co sie z nimi spotykałem