Wpis z mikrobloga

Kto pamięta wysrywy sprzed roku na tym tagu i pod każdym wykopem na temat #nieruchomosci i #mieszkaniedeweloperskie oraz zajadłą szyderę wobec każdego kto twierdził, że ceny nie spadną, a popyt będzie duży? xD
Wołam @Krupier, żeby zobaczył, że miał rację. Rozkład plusów i minusów też pouczający xD
#nieruchomosci
Pobierz
źródło: comment_1619689896MNvqi1PmmXN6IFruohQD6t.jpg
  • 35
Biorąc pod uwagę co się dzieje na świecie to wcale się nie dziwię takiemu nastawieniu u ludzi rok temu. Nie wiem czy jest się z czego śmiać. To przecież nie było z ich strony nieusprawiedliwione.


@Howard_Roark: proszę cię? Rozumiem, że była panika i jebło na giełdach konkretnie, ale wieszczenie w ciągu roku spadków na rynku nieruchomości o 50 czy nawet więcej procent? Szanujmy się.
To masz chociaż ten jeden do kolekcji na dobry dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kiedysniebylembordo: kurde, dopiero teraz zauważyłem, że to @mookie XD

Cały profil i content, który on dodawał to złoto, a z perspektywy czasu nawet platyna. XD

Jak on spamował, niemal codziennie. Teraz już cichutko siedzi, nawet bordo spadło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
proszę cię? Rozumiem, że była panika i jebło na giełdach konkretnie, ale wieszczenie w ciągu roku spadków na rynku nieruchomości o 50 czy nawet więcej procent? Szanujmy się.


Nigdzie nie pisałem nic o 50 czy więcej procent. Miałem na myśli "szyderę z każdego kto twierdził, że ceny nie spadną, a popyt będzie duży". Założenie, że popyt i ceny spadną przez większą ilość bezrobotnych i mniejszą pewność przyszłości nie jest było w końcu
@Morduchna: Rzecz w tym, że dużo czynników a w zestawie analityka wykopowego spod znaku "zara jebnie" istnieje proste rozwiązanie każdego problemu, którego nie widzą wszyscy poza nim, bo są oczywiście debilami.
To przecież nie było z ich strony nieusprawiedliwione.


@Howard_Roark: Równie "usprawiedliwione" było gadanie, że przez koronawirusa wojsko wyjdzie na ulicę, a w sklepach żarcia zabraknie...

Usprawiedliwione chyba jedynie brakiem wiedzy na temat tego, jak działa świat i chęcią do dramatyzowania... W tym jest problem, że nawet jak nie ma żadnych, najmniejszych racjonalnych przesłanek do czegoś, to ludzie i tak lubią sobie po #!$%@?ć głupoty dla sportu ( ͡° ͜ʖ
@wojteksrz: Ja usunąłem, a to dlatego, że zawierał kontynuację tej samej trollerskiej retoryki. Ty tylko pozorujesz dyskusję. Zaprosiłem cię tutaj tylko po to, żebyś przyznał, że pisałeś rok temu głupoty, nie po to, żebyś milionowy raz bredził "uuu demografia.... jebnie niedługo uuu" . O demografii i emigracji mającej wykończyć rynek mieszkaniowy to już pisali w 2010. Można sobie tak #!$%@?ć bez odpowiedzialności za słowo i perspektywy czasowej, ale to trollowanie.