Wpis z mikrobloga

Mirasy, krótka piłka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spędziłem trochę czasu (pewnie więcej niż by wystarczyło) na selekcję opon, które chcę kupić i stanęło na finałowej wyliczance (jak coś to 225/45 R17):

a) Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3
b) Continental PremiumContact 6

od biedy:
Goodyear Efficientgrip Performance 2

#opony #wulkanista i pozwolę sobie dodać @adnim , może mógłbym liczyć na jakąś opinie przeważającą jedną opcję na drugą (albo trzecią) :D

Z góry dzięki za odpowiedzi!
  • 9
@kosmita: Chyba przekonało mnie ostatecznie do Goodyearów (przed tym co wysłałeś byłem bardziej za tym), aż dziw, że ostateczna ocena jest tak zbliżona, no ale wyniki na mokrym zrobiły Continentalom robotę.

Dzięki za te linki. :)
@rawator: dlaczego w zestawieniu stary model asymmertic 3? a nie 5. Też wybrałbym GY tylko pamiętaj od 1 maja podwyżka w ich grupie. Aaa i wulkanista to ja:)
Ja kupiłem GY Asymmetric 5 (z tym co jest polecone na wulkanista.pl) i jestem baaardzo zadowolony. ;) Oponki pierwsza liga… wcześniej miałem jakieś uklepane z gownolitu i strach na tym było jeździć.
@adnim: Wiem że Wulkanista to Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak działają tagi autorskie, więc po nicku bezpieczniej było wołać :D

Trochę mnie ten indeks efektywności paliwowej bolał i boli, w sumie sam już nie wiem czy faktycznie się tym aż tak przejmować. Nie jeżdżę jakimś potworem, ale jeśli w praktyce mają zrobić jakąś różnicę 3 „poziomy” przy tym współczynniku, to byłoby dobrze :p