Wpis z mikrobloga

Polska: Nie dla legalizacji #marihuana bo #narkotyki są be.


@Phyrexia: hmmm, robiłaś ankietę pod kościołem na osiedlu emerytów czy jak?
https://wolnekonopie.org/2020/07/sondaz-kantaru-wyborcy-pis-i-po-nie-chca-karania-za-uzywanie-marihuany/

Osiem lat temu “tak” dla dekryminalizacji niewielkich ilości marihuany powiedziało 51 proc. respondentów. Przeciwko było 35 procent badanych. Teraz te liczby wynoszą odpowiednio 55 i 30 procent. To niewielka, acz zauważalna zmiana.
  • Odpowiedz
  • 23
@Phyrexia też nie przesadzaj. Piwo ma datę ważności do marca-kwietnia 2022, więc spokojnie można je pić przez prawie rok. Sam kupiłem dzis 24 bo właśnie zostało mi 8 z 24 kupionych rok temu
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ja zakupiłem dziś 96 browarków. Zapas na rok. Jeszcze mi zostało kilka butelek z zeszłorocznej majówki. A niestety, nie scheleje się do nieprzytomności, bo wszystkie to 0% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Phyrexia ja nigdy nie słyszałem od żadnej osoby lubiącej sobie wypić stanowcze NIE dla legalizacji marihuany xD

Nie wiem skąd wy to bierzecie, czy podchodzicie do tego stereotypowo czy przeszkadza wam coś, że alkohol jest legalny.. nie ogarniam
  • Odpowiedz
a co jak ziomeczek zrobił sobie zapas na pół roku?


@Samol94: no coś ty! Jak tak możesz uważać?! Przecież ekspert z wykopu wydał osąd, że ktoś wypije to w majówkę. Sam.
Ja ostatnio też kupiłem kratkę piwa z pubu, bo termin zbliżał się ku końcowi. Męczyłem te 20 piw ponad miesiąc. Według wykopków zapewne jestem alkoholikiem, bo wypiłem czasami piwerko do obiadu lub dwa w piątkowy wieczór. A najgorzej jak
  • Odpowiedz