Wpis z mikrobloga

@ItsFine: byłem, 5 lat temu bo potem ta gra się s------a totalnie, j---e mnie co jest op teraz bo nie gram w to, co w tym takiego ciężkiego do zrozumienia

nie da się skontrować chociażby erki zeda grając ad herosem, bo riot stwierdził że qss będzie usuwał tylko cc, a nie przepraszam, da się ją skontrować raz na 5 minut, rzeczywiście counterplay jak s-------n
  • Odpowiedz
nie rozumiem jak ludzie mogą dalej w to g---o grać, dota to milion razy lepsza alternatywa i zbalansowana o wiele lepiej


@long_schlong: W Docie dalej jest creep denying? Najbardziej z-----a mechanika tej gry niestety ¯\_(ツ)_/¯. 2x więcej klikania. To jedyny powód czemu czasami wracam do LoLa, a do Doty nie potrafię się przemóc. Poza tym elementem Dota jest w sumie troszeczkę lepsza, ale nie powiedziałbym że LOL to g---o.
  • Odpowiedz
@long_schlong: Nawet nie chodzi o to że ktoś tobie to robi, tylko że bez robienia tego samemu po prostu odstajesz. Gdyby po prostu nieco mniej golda się dostawało za zabicie jednostki, to by się to zbalansowało i byłby git. A tak to mamy po prostu mechanikę która myślę że odrzuca dosyć dużo ludzi, bo po pierwsze musisz mieć większego skilla w laning phase niż w LoLu, a po drugie to
  • Odpowiedz
@spajdermen: I dodaj jeszcze do tego nieśmiertelnego AP Master Yi robiącego non stop pentakille, bo Q - Alpha Strike i W - medytacja skalowały się też z AP ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@long_schlong: No tak dużo nie grałem żeby takich napotkać, może z 50 godzin w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdyby połączyć najlepsze cechy LoLa i najlepsze cechy Doty, wyszłaby gra idealna. A tak to obie mają minusy. Jedna jest trudna do opanowania, druga ma z-----y balans ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
ra się zmienia i elektroniczni boomerzy nie chcą się zaadaptować do nowych czasów, więc starają się zrzucić winę na grę


@Ulyssos: po co mam się adaptować do czegoś skoro to i tak zrujnują może za miesiąc może za rok? Wszystkie moje mainy miały reworka, WW, kassadin akali, co tydzień jakieś aktualizacje zmieniajace polowe rzeczy, nie da się w to grac dla funu bo sie za dużo zmienia i trzeba byc
  • Odpowiedz
@long_schlong: Jak sobie pomyślę, że DOTA z tymi wszystkimi aktywnymi itemami, talentami, shardami i scepterami dla każdej postaci jest teraz bardziej zbalansowana od prostego lola, to tylko X D przychodzi na myśl.
Zwłaszcza, że w przypadku LoL pracuje nad tym tysiąc developerów, a w przypadku doty Icefrog ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spajdermen: @long_schlong: @Pivoo: Jako ktoś kto gra w lola od 8 lat, śledzi e-sport bardzo uważnie i coś tam klika na poziomie w miarę przyzwoitym to uważam, że w tym sezonie riot wypuszcza najlepsze patche w jego historii. Jak kiedyś miałem wrażenie że nerfią i buffują postacie totalnie z d--y, to teraz widzę czemu dana postać dostaje buffa/nerfa. Według mnie lol w sezonie 10 i 11
  • Odpowiedz
@a665321: Jak grasz dla funu to raczej nie powinna cię meta w jakimkolwiek stopniu obchodzić. Dodatkowo jest mnóstwo darmowych aplikacji jak blitz, porofessor, mobalytics itd które same ci ustawią runy, podadzą kontre na przeciwnika, zanalizują grę i pokażą w czym jesteś dobry, a w czym powinieneś się poprawić. Są też banalne w obsłudze i w pełni legalne.

A jak chcesz grać czymś co jest wybitnie fun2play i dla casualowych graczy
  • Odpowiedz
@Lewak2019: Ja dopiero zacząłem grać niedawno znowu, póki co jakieś 100 rankedów mam rozegranych. Wcześniej grałem w tamtym roku, a poprzednio kilka lat temu. W tamtym roku akurat Yone wyszedł jak grałem i to chyba była najbardziej z-----a OP postać jaką wypuścili, na poziomie Xin Xiao w dniu releasa. Po zmianie itemów faktycznie jest dosyć dobrze i supportami gra się o wiele wiele lepiej, ale przykładowo Udyr... No, ta postać
  • Odpowiedz
@Lewak2019 jako ktoś kto grał w tą grę od kiedy powstała mogę powiedzieć, że pierwsze 3 lata były najlepsze, przynajmniej dla mojego stylu gry czyli toplane 220 cs w 20 minut i nie musisz nic robić bo już wygrałeś grę, przynajmniej tak kiedyś było bo teraz robiąc na topie 0/8 możesz wygrać i być useful a możesz zrobić 8/0 i przegrać bo enemy dostaje za ciebie DWA shutdowny, co jest nonsensem
  • Odpowiedz
@Pivoo: Hm, dla mnie najgorsza była samira, a co do udyra to nie jest już tak dobry jak był z miesiąc/dwa temu. Dalej jest jednym z lepszych, ale zdecydowanie nie jest przesadzony, szczególnie po kolejnym patchu gdzie dostaje nerfy (tym razem indirect, ale dalej nerfy)
@spajdermen: 8 lat temu grałem samym xinem i próbowałem solować barona jak tylko się pojawiał bo nervarien mówił że trzeba brać objectivy (
  • Odpowiedz
@Lewak2019: powiem tak, jak ostatnio grałem i zrobiłem 8/0 na urgota i później on będąc 0/11 zrobił pentę na 1,5 itema to wiedziałem że nadszedł moment, w którym muszę przestać w to grać bo to był nieśmieszny żart, no ale to było jakieś 2 lata temu więc nie wiem jak to wygląda, od tamtego momentu nie tknąłem tej gry bo niewarto
  • Odpowiedz
aktualizacje


@a665321: może dlatego, że twoje mainy to były shit postacieXD?

WW był nudnym championem polegającym na naciskaniu R na przeciwnika. Kassadin nie dostał reworka, a nerfa (bo był broken :^)). Jedyne co to Akali, która miała bardzo silnego ulta.

I nie, nie ma co tydzień aktualizacji zmieniających masę rzeczy. Zmiany balansu to nie jest to. Teraz co najwyżej masz zmiany w presezonie raz na rok czy reworki championów (teraz
  • Odpowiedz