Wpis z mikrobloga

Zadziwiająco dobrze zrealizowana produkcja od #netflix . Na pewno lepiej niż pierwszy sezon wiedźmina.
Jeżeli chodzi o zgodność z oryginałem to trzeba by było poprosić o potwierdzenie @Jacek_Wilk #pdk hehhehehehe

Historia głównego trójkąta miłosnego w pewnym momencie przestała mnie w jakikolwiek sposób obchodzić, moja uwaga skupiła się na tercecie złodziejaszków. Zdecydowanie bardziej interesujący wątek.

Hinduska ninja, murzyński Deadshot, kulawy David Bowie > mroczna fałda >> Dorian Gray, mongolski dave bautista jr i przenośny generator słońca. #takaprawda

Wątek Romea i Julii, który pojawił się pod sam koniec był trochę niepotrzebny, zakładam, że uzyska znaczne rozwinięcie w kolejnym sezonie.

PS Strasznie mnie zniesmaczyło postępowanie Starkówny, która po kilkutygodniowym odpoczynku od swojego bestfrienda uskutecznia zerwanie jakichkolwiek więzi (usunięcie blizny) i rzuceniem się w ramiona ShadowLorda. Ale jak trwoga to hyc do Mala. Ehhh

Podsumowując:
Realizacja 9/10, fabuła mocne 6/10.

#seriale #cienieikosc #shadowandbone #grishatrilogy
źródło: comment_1619643982c2DFGwIY3OaQflUFISKN3p.jpg
  • 5
@guest: W sumie to kwestia rasizmu była dziwnie zrealizowana. W stronę głównej bohaterki miał sens, pół azjatka, a z nimi mają wojnę. Ta hinduska też dostała jakieś obelgi. Ale czarni ich ? Dziwny ten wybiórczy rasizm
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guest:
Miałem sobie odpuścić ale zachęciłaś mnie ta recenzja i pierwszy odcinek mi się spodobał. Spodziewałem się czego max na poziomie kronik shannary, a jednak jest lepiej.
@guest: serial dobry, ale jeszcze tak debilnego, nachalnego, na siłę wciśniętego i nic niewnoszącego wątku gejowskiego nie widziałem nigdzie. Jak to oglądałem, to aż byłem zażenowany (°°