Wpis z mikrobloga

@majkesz: krzychu to ma chyba najwiekszy slomiany zapal z ekipy na wszystko. Niby udaje znawce samochodow, złotą rączke, mechanika, a jedyne co lubi i umie robic w zwiazku z nimi to jezdzic. Tu próbuje udawać wazzupa ze szkola druciarstwa, ale w sumie po 1 odcinku mu sie nudzi i tak w kółko. W krakowie jak jezdzil na zloty przed kupieniem tej jego bety wypozyczonymi samochodami to jedyne co robil to przyjezdzal
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nammah: o ile z pierwszą częścią Twojej wypowiedzi mogę się zgodzić tak z drugą nie bardzo, no dziwne że wolał pojeździć furą którą wypożyczył niż stać na jakimś zlocie gdzie co chwilę ktoś mu truje dupę o zdjęcie XD z tego co wiem to organizatorzy tych zlotów to jego znajomi więc pewnie poprosili go o jakieś promowanie, a na zlotach już nie raz był
@J____-__S: co ty gadasz XD Byles kiedys w krakowie na zlotach np na need for speed cracow? Myslisz, ze kogos tam obchodził krzychu przyjezdzajacy na zlot jak typa nikt nie zna, bo srednia wieku to pewnie + 30 na oko? Tak samo myslisz, ze na zloty 12 latki przyjezdzaja z mama, bo krzychu pokaze to na insta? Jego nawet organizatorzy nie znaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nammah: nie wiem czy kojarzysz, jest taki strimer paramaxil, robi on strimy POV z Krakowa, jeździł na zloty swoim Seicento, chłop nie jest jakoś znany a mimo wszystko ludzie zaczepiali go o zdjęcia na tych że właśnie zlotach, byli to ludzie około 18 nieraz starsi ale też młodsi pasażerowie którzy jarają się furami. Nie raz też na tych że właśnie zlotach był Krzychu, więc skoro podbijali do takiego nonamea to co
@konkonkon: powiedziałem na oko żeby średnia jakas była. Bo wiadomo, ze duzo mlodych, ale 30+ też dużo jest, bo znam wielu stałych bywalców co sa zawsze. Mówienie, że 70% to małolaty to #!$%@? prawda.