Wpis z mikrobloga

@r4do5: Mógłbym, ale jestem jedynym wędkarzem na tym kawałku naprawdę niewielkiej rzeki, wczoraj miałem odprowadzenie kilku pstrągów, dziś też około trzech no i jeden gagatek wpadł, ale za dużo to tam ryby nie ma więc wolę sobie dbać o mój zakątek i cieszyć się fikołkami tych wariatów.
@Brzydziol: hehe szczerze mówiąc jest yo mój pierwszy sezon na dzikich wodach, ale po kilku dniach lowienia w tym samym miejscu za smużkami miałem wyjścia, ale powolne, ale jak ryba znalazła mi się pod nogami to ucieczka. Dzis spróbowałem twisterów i zadziałało to jak magnes, kilka agresywnych odprowadzeń nawet 2 sztuk naraz. Ten ktorego złapałem pobrał i myślałem ze sie ukuł bo nie zacialem, a okazalo sie ze śledził przynętę pod
Pobierz
źródło: comment_1619638621sx53eFU5RPOmUacDEBPgaa.jpg
@mOzdzierz: super, lowisz na czeburaszki czy zwykle jigi? I na jakiej glebokosci prowadzic przynęty? Troche staram sie nauczyc lowienia w rzekach do tej pory tylko za okoniami latalem( ͡ ͜ʖ ͡)
@Brzydziol: ale pragnę zaznaczyć, że to mój 2 pstrąg w życiu, więc wiem że nic nie wiem :D, pierwszą rybę złowiłem w większej rzece i po prostu pobrał na szybko prowadzoną blahe, ale był też większy
@Brzydziol: Dzis mała rzeka, raczej lekko nad dnem, stałe tempo, czasem przyśpieszam, kropki siedzą w kamieniach albo pod korzeniami. Wczoraj 3 pstrągi spod jednego drzewka wyleciały za moim smużakiem