Wpis z mikrobloga

Ja mam prośbę do CDP:

Przestańcie optymalizować gówno-konsole ! Poprawcie zasięg rysowania dynamicznego oświetlenia - PC mają moc aby ogarnąć lepszy zasięg rysowania. Coś znowu nagrzebali (optymalizacja ) że oświetlenie uliczne wygląda ujowo.... a Było już dużo lepiej....

Wstępna ocena Optymalizacji -1
#cyberpunk2077
  • 10
  • Odpowiedz
Przestańcie optymalizować gówno-konsole ! Poprawcie zasięg rysowania dynamicznego oświetlenia - PC mają moc aby ogarnąć lepszy zasięg rysowania. Coś znowu nagrzebali (optymalizacja ) że oświetlenie uliczne wygląda ujowo.... a Było już dużo lepiej....


@cin123654: Poproś lepiej by ogarnęli dwa różne configi dla konsol i PC bo nawet tego nie potrafią xD
  • Odpowiedz
@cin123654: najbardziej popularna karta graficzna na steamie to 1060gtx który ledwo na medium tę grę ciągnie, a ty masz jakieś omamy o pc master race
Ludzie którzy mają wypasiony sprzęt specjalnie do gier to margines, którym nikt sobie głowy nie zawraca, bo to nieopłacalne. Większość ma średnie kompy albo kupuje sobie konsole i nie wali konia do odbicia RTX na dupie Judy.
  • Odpowiedz
@Kosmox30: Po to są suwaczki w wersji PC żeby dostosować sobie pod sprzęt.

Mamy 2021 - 1060 to 5 letnie GPU, ile to ma lat działać OK ? dekadę temu 5 letnie GPU to do kosza się nadawało najwyżej.

Myślę że nie problem dać suwaczki pyscho, gdzie parametry grafiki będą maksymalnie zwiększone....

Takie coś moderzy sami ogarnęli w W3, można było edytować ustawienia graficzne i je maksymalnie donieść
  • Odpowiedz
Ludzie którzy mają wypasiony sprzęt specjalnie do gier to margines, którym nikt sobie głowy nie zawraca, bo to nieopłacalne. Większość ma średnie kompy albo kupuje sobie konsole i nie wali konia do odbicia RTX na dupie Judy.


@Kosmox30: Szczególnie teraz gdy zakup karty graficznej jest praktycznie niemożliwy mówienie o potędze master race jest śmieszne.

Mamy 2021 - 1060 to 5 letnie GPU, ile to ma lat działać OK ? dekadę temu
  • Odpowiedz
@Zuben: RTX według steam - to łącznie 15.6 %. Zważywszy na sytuację ? to dobry wynik. A statystyka steam nie jest obligatoryjna, ja np odmówiłem brania udziału w badaniu ( akurat tak mi się klikło).
  • Odpowiedz