Wpis z mikrobloga

@dorotka-wu: Jak chodziłem do szkoły to czasem z nudów waliłem konia w kiblu. W pracy niestety nie mam czasu, zresztą praca zbyt męcząca i niezbyt mam na to ochotę.
  • Odpowiedz
@kabasyl: tak zrobilam (w sensie krece malysza, a zrzygac bylo blisko), samo rto ze przez to przestalam chodzic do toalety... poprosilam o wydzielenie toalety damskiej i co? oczywiscie faceci maja w nosie wiszaca kartke... krece malysza dalej - nie chca abym sama przeszla sie po pokojach i powiedziala co mysle na temat korzystania z toalety.


@dorotka-wu: ja bym prosił o zamontowanie kamery przed kiblem (nawet atrapa) i zaraz się znajdzie
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Sam fakt pozostawienia #!$%@? po sobie jest w tym chyba najbardziej obrzydliwy. Tak jakby ktoś nie wiem, zostawił gluty na pojemniku na papier. Meh, aż mi się iedobrze robi. Nie wymyślałam dalej porównań.
  • Odpowiedz
i tak biore zawsze papier i tak zwykle sie dzieje ze klade na podajnik z papierem i mi sie zawsze przewraca i pojemnik #!$%@? mydlem w plynie xd ale ja to zawsze mam w glowie ze ktos wejdzie po mnie i pomyśli ze walilem i sprzatam po sobie
  • Odpowiedz