Wpis z mikrobloga

pablooooo a powiedz mi czego byś się spodziewał na dłoni po dotknięciu pojemnika na papier?


@dorotka-wu: nie wiem co te debile tutaj wypisują, powąchanie czegoś czym sobie pobrudziliśmy rękę, wcale nie jest dziwne, a czasem wręcz dosyć instynktowne. Dzięki temu że widziałaś że to nie jest mydło, mogłaś znacznie dokładniej umyć ręce. Oczywiście znajdzie się ktoś to uprości i porówna całą sytuacje to wąchania gówna ze ściany...

A w temacie:
Pytanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dorotka-wu:
To jest nic! W podstawówce miałem kolegę w klasie, który na lekcji (! ) gnębił swojego kardinadla do urodziwej pani z angielskiego. Jeszcze ławki ułożone w okrąg
  • Odpowiedz
@Ayano: większość ludzi których dobrze znam i z którymi poruszane były tego typu tematy przyznało się, że conajmniej raz masturbowali się w pracy, są to kobiety i mężczyźni.
  • Odpowiedz
@maggotbrain15: @Prof_Memologii:
Pracowałam z nim w jednym małym dziale. My we dwoje i kierowniczka działu.
To ogólnie był dziwny człowiek. Totalny przegryw, maminsynek wychowany pod kloszem. Czterdziestoletni prawiczek (tzn. tak podejrzewam, bo w żadnym związku na bank nigdy nie był). W dodatku, o dziwo, bardzo pewny siebie i miał wysokie mniemanie o sobie, co było wręcz śmieszne biorąc pod uwagę, że kompletnie nic w życiu nie osiągnął, ani nic ciekawego
  • Odpowiedz
@feketehajuno: dzięki za opis. Nietypowa sprawa... wydaje się, że chłopak mocno aspołeczny i powinien pracować zdalnie przy zadaniach bardziej projektowych. Nie wszyscy się nadają do pracy z innymi ludźmi. Chyba cię traktował jak wieszak stojący sobie w rogu pokoju, bo jak można przy kimś robić takie rzeczy umyślnie xD
  • Odpowiedz
@dorotka-wu W technikum dużo ćwiczyłem na siłowni, krew tak mi zapieprzała że większość tygodnia potrafiłem myśleć tylko o seksie.
Miałem takie ciśnienie że czasem na lekcjach puszczali mnie do łazienki waliłem konia i wracałem na zajęcia. Raz przyłapał mnie rok starszy kolega, zapytał się czy waliłem. Powiedziałem mu że mam takiego kaca że nie mogłem się wysikać . Nie mam pojęcia czy uwierzył ale nikomu o tym nie powiedział tak ja ty
  • Odpowiedz