Wpis z mikrobloga

@Kaczypawlak: Jestem tutaj przecież. Prawidłowe zachowanie Lewicy. Pieniądze unijne są potrzebne do odbudowy kraju i chyba nikt z tym nie polemizuje. Argument "na złość mamie odmrożę sobie uszy" do mnie nie trafia, bo w imię politycznych wojenek pieniądze straciłby nie Kaczyński, nie Terlecki - a właśnie obywatele i obywatelki.

@L3stko:
  • Odpowiedz
@L3stko: przecież jeszcze kilka miesięcy temu była mocna presja na Morawieckiego ze strony całej opozycji, żeby przyjął ten fundusz. Budka obiecywał poparcie projektu, a teraz krzyczy jak Ziobro VETO ALBO ŚMIERĆ, ale tylko dlatego, że PiS wolał przyjąć zasady swojego niebezpośredniego konkurenta, a nie KO.
  • Odpowiedz
  • 5
@L3stko Piękny ciąg zdarzeń na lewicy - transfery do PiSu, ugadywanie się z dyktatorem™ Kaczyńskim na głosowania xD

Totalna opozycja legitymuje dyktaturę™ PiSu.
  • Odpowiedz
@PanKompromitacja: Może i by propozycje PO były rozpatrywane...gdyby zostały zaprezentowane. Hołownia i Lewica jako jedyne zaprezentowały na piśmie swoje propozycje. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że się liczą...w jakiejkolwiek dyskusji, w przeciwieństwie do tych pierwszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jestem tutaj przecież. Prawidłowe zachowanie Lewicy. Pieniądze unijne są potrzebne do odbudowy kraju i chyba nikt z tym nie polemizuje


@GoddamnElectric: na odbudowę z czego?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Argument "na złość mamie odmrożę sobie uszy" do mnie nie trafia, bo w imię politycznych wojenek pieniądze straciłby nie Kaczyński, nie Terlecki - a właśnie obywatele i obywatelki.


@GoddamnElectric: przypominam, że Gierek też narobił długów, wszystko było fajnie,
  • Odpowiedz
Prawidłowe zachowanie Lewicy. Pieniądze unijne są potrzebne do odbudowy kraju i chyba nikt z tym nie polemizuje.


@GoddamnElectric: te kasę dostaną Sasin i Obajtek, Jarek trzyma za jaja Ziobro i Gowina, wcześniejszych wyborów nie będzie, bo już nie musi ich szantażować a po takiej kasie to oni w życiu sami z władzy nie zrezygnują, przyspawają się do koryta na amen.
  • Odpowiedz
nie chodzi o wypowiedź, tylko o niespodziewane usuwanie konta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@L3stko: kurde szkoda, zawsze był przydatny, jak nie byłeś pewien w jakiejś sprawie wystarczyło zapoznać się z jego zdaniem i już wszystko wiedziałeś¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tę kasę prędzej będzie wydawał Morawiecki, a chyba co jak co, ale Polska finansowo radzi sobie nie najgorzej? To w końcu klasyczny, bardzo dobrze wykształcony bankster. A takiej kasy po prostu nie da się rozkraść.


@PanKompromitacja: byś się zdziwił, teraz na TVP pójdzie z 10 mld złotych rocznie nawet i to bez inflacji( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czyli uważasz, że lepiej by było, gdyby tych pieniędzy w ogóle w Polsce nie było?


@PanKompromitacja: nom, bo zostaną i tak przepieprzone a będziemy musieli to spłacać, Gierek już się zapożyczał i potem "piękne" lata 80-te mieliśmy. Obajtki, Sasiny, Gowiny, Ziobry i inni będą tę kasę mieć a za co się nie wezmą to spartolą. Ktoś nowe wille będzie miał i tyle¯\_(ツ)_/¯ Kurde zamiast dać im tę kasę do wydawania to
  • Odpowiedz