Wpis z mikrobloga

Przed chwilą w RMFie dziennikarz podekscytowanym głosem poinformował, że czekamy na jutrzejszą konferencję odnośnie "znoszenia obostrzeń". Być może już od jutra pozwolą działać fryzjerom w całym kraju, zwiększą limit osób uprawiających sport na świeżym powietrzu, możliwe też, że już w maju otworzą baseny, ale wyłącznie dla dzieci. Spiker odpowiedział "To fantastycznie!". Obaj brzmieli jakby dostawali spazmów z radości.

To jest obrzydliwe, na prawdę obrzydliwe.

#koronawirus #polska #media
Jegwan - Przed chwilą w RMFie dziennikarz podekscytowanym głosem poinformował, że cze...

źródło: comment_1619526426Fb5WN0UMwwRRJyicRb5yHr.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@Jegwan: Ja przestałem na dobre słuchać radia odkąd "dziennikarze"zaczęli się na wizji licytować który prędzej się zaszczepi i jakie to nie jest cool...
  • Odpowiedz
@trackEvent: Co to dla nich skoro codziennie oddają kilkaset tysi w tych swoich gównokonkursach( ͡° ͜ʖ ͡°). Swoją drogą to mogliby te szczepionki w te #!$%@? sejfy wsadzić i naciągać plebs na płatne smsy
  • Odpowiedz
otworzą baseny, ale wyłącznie dla dzieci.


@Jegwan: Co? xD
Jest takie coś w ogóle możliwe? "Masz więcej niż 18 lat, to won!" xDDD
Gdyby coś takiego weszło, to byłoby odwrotnie, niż w okresie luty-marzec, kiedy były czynne tylko baseny sportowe, których dzieci raczej unikają (głębokie, zimna woda, trzeba non stop pływać), podczas gdy to aquaparki bardziej dla nich typowe były zamknięte. Myślę, że na taki durny pomysł to nawet PiS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Jegwan: No #!$%@? z nich niemiłosiernie jak się podniecali że rząd pozwoli nam robić to co zapewnia nam konstytucja czyli wolność. Tylko mi to ponownie uświadomiło jak media pompują tą bańkę strachu i paniki przed covidem. Tak jak napisałeś to jest obrzydliwe, ohydne, mdłe i zbiera mi się na wymioty jak widzę coś takiego.
  • Odpowiedz
@BobMarlej: Zapewne wpiszą to jakoś w retorykę "bynajmniej bombelkom dali". Nie powiedzą, że zakazują dorosłym ludziom korzystania z basenów, tylko zadbali o zdrowie i samopoczucie dzieci.
  • Odpowiedz
  • 2
Tylko mi to ponownie uświadomiło jak media pompują tą bańkę strachu i paniki przed covidem.


@bukem No media złe, bo informują o potencjalnych decyzjach rządu xD
Mógłbym się założyć o wszystko co posiadam, że gdyby media faktycznie przekazywały minimalne, albo i zerowe informacje o pandemii, to zaraz by było pisanie, że media przekupione przez rząd zatajają informacje o pandemii, czy jakiś inny idiotyzmy tego typu. A najlepsze, że takie coś by
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@grzsci: ja nie mówię że przekazywanie informacji jest złe tylko sposób w jaki te informacje przekazują jest naganny i zmanipulowany
  • Odpowiedz