Wpis z mikrobloga

Jest w pyte, 10 stopni, słoneczko przygrzewa, nie za ciepło, nie za zimno, można aktywnie spędzać czas a tymczasem karyny na facebookowych stronkach meteorologicznych żalą się, że weee chciałyby 30° jak dla lata temu żeby mieć czerwoną mordę i się pocić jak świnia.

dramat

#pogoda #bekazpodludzi #patologiazewsi #patologiazmiasta ##!$%@? ##!$%@?
serek_heterogenizowany - Jest w pyte, 10 stopni, słoneczko przygrzewa, nie za ciepło,...

źródło: comment_1619510165x38E5OkiCdUEbUtrFXoOrx.jpg

Pobierz
  • 19
@serek_heterogenizowany: A dla mnie w pytę jest jak jest 30 stopni i się opalam. Obecna pogoda to ciota i #!$%@?, nie mogę poleżeć na słońcu, nie mogę wieczorem pobiegać w przyjemnym chłodzie, nie mogę pływać w jeziorze, roślinki w ogrodzie mi nie rosną, trawnik się nie zagęszcza, idź pan w #!$%@?.
Pomijam już, że #!$%@? piec CO wyłączę pewnie w połowie czerwca, a włączę w połowie sierpnia. Super pogoda serio.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@serek_heterogenizowany: jak ktoś się nie rusza i siedzi tylko przed tv, to przy jakiekolwiek aktywności, w obojętnie jakiej temperaturze będzie się pocil jak świnia.


Mi za to fajnie się na rowerze jeździ jak jest tak, 28-30°C, ciepło, i wiaterek ładnie chłodzi. Człowiek jak się spoci, to od razu to wyparowuje :)


@Jason_Stafford: #!$%@? że aż miło. Byłem młodszy, to trenowałem 5 razy w tygodniu piłkę nożną, chodziłem na