Wpis z mikrobloga

@Loginsrogim: bez kitu, ja w skandynawii place mniej za prąd(dom ogrzewany pompą ciepła czyli w sumie na prąd) niż mama w Polsce wiecej za sam ekogroszek. nie wspominając o komforcie gdzie ja raz na miesiąc filtr wymienię, a rodzice co pare dni cały piec czyszczą bo sie zapycha czy ki uj.
  • Odpowiedz
@mayek: Może ma pompę a'la klimatyzator. Nie grzeje CWU więc nie ma instalacji wodnej, zasobnika itp. Tylko po prostu grzanie przepływającego powietrza. Więc filtr przed parownikiem(skraplaczem) warto wymieniać.

Albo ma rekuperator ale nie wie, że ma :P
  • Odpowiedz
@pietryna123: niestety nie widzę żeby to miało funkcję chłodzenia poza tym wysysaniem powietrza wieczorem (wywietrzniki tez pod grzejnikami, i jak wysysa z góry cieplejsze to naturalnie zimniejsze wlatuje z dołu)
  • Odpowiedz
@roger380: nie ogladam calosci, ale "czy oszukal? oj ja nie chce uzywac slowa czy oszukal czy nie oszukal" xD no kurde czyli oszukal ale lepiej nie wspominac xD w sumie cokolwiek ktos mu zarzuci to moze powiedziec to samo spokojnym tonem i wszystko gra. Zabił pan żone? oj ja nie chce uzywac slow zabil czy nie zabił. jaka to jest abstrakcja
  • Odpowiedz