Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś z rocznika np 95 pamięta te czasy fun skan lub gg?Wystarczyło znaleźć w wyszukiwarce na gg różową z okolic napisać kilka zdań i nornalnie się spotkać, poznać i co najważniejsze różowa sama chciała mieć kontakt, nawet pisała sama, a teraz te grube 2/10 nawet same się nie napiszà, bo majà tyle atencji...

Poznawałem też dziewczyny na omegle i naprawdę było tam dużo ładnych, które same okazywały zainteresowanie, a weźcie teraz znajdzie kobietę, która sama zabiega o faceta.

Pamietam jak spotkałem się z jakąś dziewczyną, która średnio mi się podobała, a na drugi dzień pisała do mnie jej koleznka i sama chciała się spotkać to było coś czułem, że kobiety same chcą mnie poznać.

Będąc nad zalewem różowe jeździły za mną i kuzynem rowerami i nas podrywały same i potem piliśmy razem piwo lub robiliśmy ognisko.

Jeździłem z kuzynem rowerami do miejscowości obok naszej wsi, a tam wieczorami chodziły młode dziewczyny i łatwo było je poznać a teraz wieczorem żywej duszy nie zobaczysz, bo każdy przed komputerem/telefonem.Nie chodzi o Covida, bo przed też już były pustki tak przez 5 lat wstecz.

#tinder #badoo #randki #przegryw #rozowepaski #rozowypasek #p0lka
  • 25
  • Odpowiedz
@perfect1995 Pamiętam, jak dobre kilka lat temu (jakiś 2013/14) na 6obcy sporo siedziałem i tam dało się poznać naprawdę dużo ciekawych osób i jakoś pociągnąć tą znajomość... Ale to już chyba było i minęło.
  • Odpowiedz
@perfect1995: Ja pamiętam jak była taka strona czatek.pl 2016 i 2017 rok można było wyrwać różowe na nudesy na Snapie wprost pisząc czego się chcę i nawet 90%/ twarzy nie chciało widzieć xDD
  • Odpowiedz
@perfect1995: Oj tak byczq, pamiętam, też rocznik 95 here. Jak miałem 15-16 lat to randkowałem strasznie dużo, czasami sam miałem zonki, że takie ładne dupy do mnie wypisywały na tym gg xD Świetne czasy to były. Tak samo w liceum, poznawało się dziewczyny z innych klas i się z nim umawiało po lekcjach na pikniki w lesie ( ͡° ͜ʖ ͡°). I w ogóle bez spiny, bez
  • Odpowiedz
@perfect1995: Ja pamiętam jak z 10/12 lat temu (rocznik 96 tutaj) poznałem jakąś losowa różową na czacie gry Tactical Ops. Nawet swoje GG podała, pisala do mnie często. Rozmawialiśmy na wiele tematów, ale niestety kontakt się urwał. Jeszcze z 4 lata temu na tinder z moim ryjem byłem w stanie mieć kilkanaście aktywnych par, z niektórymi się udało nawet spotkać. Ale od dobrych 2 lat wszystko sie zmieniło. I to nie
  • Odpowiedz
@perfect1995: tak ! To byly piękne czasy!
Najlepsze w tym wszystkim bylo to,ze panny same potrafily wyjsc z inicjatywa .
Generalnie choc byłem biedny jak mysz kościelna to bylo dużo łatwiej całkiem ladne dziewczyny wyrwac
Bylem 7 lat w związku i moge powiedzieć tylko tyle : szok . To co sie teraz dzieje to jakis absurd
Na tinderze nawet dzieciate 6/10 maja takie oczekiwania, ze az sie człowiekowi odniechciewa ¯\_(ツ)_/¯

Wiele
  • Odpowiedz