Wpis z mikrobloga

Mirki ktoś z rocznika np 95 pamięta te czasy fun skan lub gg?Wystarczyło znaleźć w wyszukiwarce na gg różową z okolic napisać kilka zdań i nornalnie się spotkać, poznać i co najważniejsze różowa sama chciała mieć kontakt, nawet pisała sama, a teraz te grube 2/10 nawet same się nie napiszà, bo majà tyle atencji...

Poznawałem też dziewczyny na omegle i naprawdę było tam dużo ładnych, które same okazywały zainteresowanie, a weźcie teraz znajdzie kobietę, która sama zabiega o faceta.

Pamietam jak spotkałem się z jakąś dziewczyną, która średnio mi się podobała, a na drugi dzień pisała do mnie jej koleznka i sama chciała się spotkać to było coś czułem, że kobiety same chcą mnie poznać.

Będąc nad zalewem różowe jeździły za mną i kuzynem rowerami i nas podrywały same i potem piliśmy razem piwo lub robiliśmy ognisko.

Jeździłem z kuzynem rowerami do miejscowości obok naszej wsi, a tam wieczorami chodziły młode dziewczyny i łatwo było je poznać a teraz wieczorem żywej duszy nie zobaczysz, bo każdy przed komputerem/telefonem.Nie chodzi o Covida, bo przed też już były pustki tak przez 5 lat wstecz.

#tinder #badoo #randki #przegryw #rozowepaski #rozowypasek #p0lka
  • 25