Wpis z mikrobloga

@Gawith_Apricot: no ziomuś, przy takim budżecie i tym co sie dzieje obecnie to nie patrze na takie rzeczy jak waga zbytnio :D. wiem ze nie produkuj

tzn produkuja ale po prostu o wiele mniej niz normalnie, a ja mam dostep bezposrednio do pierwszego kanału zanim puszcza na sklepy :)
@Blahhblahh: w tej cenie może coś z meridy np BIG.NINE 20, o ile znajdziesz, nie jest lekki, ale ma już 14.5kg, koło 29", nowocześniejsza rama z główką ramy tapered - będziesz mógł w przyszłości zmienić sobie amortyzator na jakiś porządny powietrzny.
@Blahhblahh: to szukaj coś innego, 15,75kg to jest absurdalna waga, 20 lat temu MTB na sztywnych widelcach i ramie stalowej ważyły po 14kg, idź Pan w uj z takim sprzętem. Może szukaj coś na sztywnym widelcu, te tanie amortyzatory prawie nie działają, potem jeszcze luz łapią na goleniach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Blahhblahh: Tak solidny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wagę podają (firmowi) producenci dla rozmiaru M, nie 800g, tylko 1250g i to zauważ że merida jest na większych kołach, które ważą więcej.

Jak dostaną części to zrobią i nawet zdjęcie wstawią. ( ͡° ͜ʖ ͡°)