Wpis z mikrobloga

tinder po dwóch tygodniach na entym resecie:

-2 lajki
-8 matche
-5 otwartych konwersacji
-2 dziewczyny odpisały
-1 dziewczyna rozmawiała ze mną dłużej, ale w pewnym momencie po prostu przestała odpisywać, tak z dupy.
- 0 randek
- 0 segzów
- plus 10 do depresji

Jedyne co mnie ratuje, to zasponsorowanie jakieś małolaty....Jak tylko będę miał samochód na chodzie, zacznę wydawać hajs na julki. Po prostu śmieszy mnie to, jak bardzo na przegranej pozycji są faceci na tych gówno aplikacjach, które służą jedynie do rozmów i niczego więcej.

Ale dziewczyny wciaz będą pieprzyć, że znalezienie dziewczyny jest takie łątwe, wystarczy założyć tindera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
Pobierz Pralko-suszarka - tinder po dwóch tygodniach na entym resecie:

-2 lajki
-8 matche...
źródło: comment_1619451988ZWqjXYSZ1cNPuqWpXlFJ5P.jpg
  • 44
@Pralko-suszarka: Nie wiem z czym Wy macie problem.. Sam nie jestem jakimś ultra giga czadem - ot normalny chłopak i w ciągu 48h w małym mieście powiatowym 40 par + ok. 70 tych ukrytych polubień. Nie bawiłem się w żadne pisanie, tylko prosto z mostu w pierwszej wiadomości pisałem "Hej, kiedy się widzimy" dalej szło z górki i z miejsca widziałeś, czy laska jest chętna na spotkanie, czy nie. Polecam.
@Pralko-suszarka: Nie mam takiej potrzeby, żeby trollować. Jak widziałem, że nic z tego i raczej się nie spotkamy, albo nie mamy za dużo wspólnego, to żegnałem się i usuwałem parę. Może warto zainwestować w jakieś fajne zdjęcia, a nie słabej jakości selfie z prysznicem w tle, gdzie masz minę jak srający pies. Zdrówka!
@dge22: nie mam żadnych slabych jakościowo selfy, nie korzystam z tego gówna od wczoraj.
Twój post, gdzie mówisz że nie jesteś i chadem i jednocześnie zdobywasz kilkadziesiąt par i walisz tekstem o spotkaniu na dzień dobry, dalej ku*wi trollem xD Za dużo już widziałem na tinderach (nie mówię tu tylko o sobie) żeby dawać wiare czemuś takiemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jesteś chadem - nie masz