Wpis z mikrobloga

tinder po dwóch tygodniach na entym resecie:

-2 lajki
-8 matche
-5 otwartych konwersacji
-2 dziewczyny odpisały
-1 dziewczyna rozmawiała ze mną dłużej, ale w pewnym momencie po prostu przestała odpisywać, tak z dupy.
- 0 randek
- 0 segzów
- plus 10 do depresji

Jedyne co mnie ratuje, to zasponsorowanie jakieś małolaty....Jak tylko będę miał samochód na chodzie, zacznę wydawać hajs na julki. Po prostu śmieszy mnie to, jak bardzo na przegranej pozycji są faceci na tych gówno aplikacjach, które służą jedynie do rozmów i niczego więcej.

Ale dziewczyny wciaz będą pieprzyć, że znalezienie dziewczyny jest takie łątwe, wystarczy założyć tindera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #przegryw
Pralko-suszarka - tinder po dwóch tygodniach na entym resecie:

-2 lajki
-8 matche...

źródło: comment_1619451988ZWqjXYSZ1cNPuqWpXlFJ5P.jpg

Pobierz
  • 44
@Pralko-suszarka: no rozumiem, w takim razie ciężko poradzić coś.
@aleosochosi: no jeśli facetowi podobają się tylko 8+ a sam nie jest najładniejszy to nic nie da. Taką Martynę tą niżej to na pewno 99% chłopów przesunie w prawo, więc nie ma najmniejszego sensu tego robić. A czasem warto dać szansę lasce, która ani nie jest pięknością, ani pasztetem.
Poza tym ładne (o ile twój screen) się z Tobą parują, więc nie jest źle


@aleosochosi: Co to zmienia? xD Każda dziewczyna w końcu przestaje odpisywać, nawet jak rozmowa świetnie się układa po obu stronach, są śmieszki itd. ona mi o sobie mówi, nawet zadaje pytania...i w końcu przestanie odpisywać xD

No tak, prawienia sobie humoru i pozycjonowania siebie w społeczeństwie.


@fotoskora: ???

Taką Martynę tą niżej to na pewno
@aleosochosi: No zgadzam się jak najbardziej, chociaż OP już pisał, że przesuwał też mniej atrakcyjne i nie było pary. Sam mam zasadę, że jeśli wiem, że nie będzie mi się chciało zagadywać do tej osoby, to nie daję jej w prawo. Bez sensu mieć w parach kogoś kto ci się nawet nie podoba, tylko podejrzewałem, że problem jest w zbyt wysokiej poprzeczce, co zostało zdementowane potem. Zależy od tego jakie kto