Wpis z mikrobloga

@Dziarskiluj: Powiem tak - typ jest w #!$%@? irytujący a jego "wiedza" opiera się na kilku postach z chociażby wykopu czy innych portali - on nie ma własnych przemyśleń, tylko duka rzeczy które wyczytał na necie. Z tym, że w większości mówi dobrze i to jest dobre podsumowanie pewnych tematów zebrane w jednym miejscu - szkoda, że podawane w taki #!$%@? sposób
  • Odpowiedz
@Bekoski: xD nie popieram rozdawnictwa, socjalizmu ani innych pierdół typu zasiłki, jak chcesz coś mieć to na to zapracuj, a nie wyciągasz rękę do państwa gdzie zrzucają się na to wszyscy OPRÓCZ tych co nimi rządzą
jeśli takich podstaw nie rozumiesz to zamieńmy się miejscami z amebą i tobą
  • Odpowiedz
@matiimakaka: cechą osób inteligentnych jest właśnie umiejętność zmiany zdania przy dowodach które przeczą naszym poglądom więc stałość poglądów jest raczej objawem głupoty jak dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@welin: A moim zdaniem dobitnie tłumaczy śmieszkom i amebom co się dzieje w kraju, ludzie, którzy są jego odbiorcami nie potrzebują elokwentnych słów i całego zaplecza intelektualnego.
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: A to nie jest satyra? Ja widziałem jego filmy o starych babach czy kolejkach w sklepie i śmiechłem ale jak ludzie biorą to na poważnie to problem nie tkwi w nim xD
  • Odpowiedz
@Dziarskiluj: Przeklina i krzyczy, ale zazwyczaj z sensem. Troche hipokryzją pisać na wykopie o czymś innym, że to rak/dno/bezbek itd - gadacie jakby tu były intelektualne wyżyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak zwykle elita intelektualna internetu nie zawiodła. Koleś stworzył postać Dzikiego trenera żeby promować swój biznes w mediach społecznościowych i tworzy nagrywane z ręki vlogi, w których pół żartem, pół serio komentuje otaczający świat. Powtarzam - to jest fikcyjna postać stworzona na potrzeby marketingu w social media. Jeśli ktoś traktuje to na poważnie to niezła z niego umysłowa ameba xD
  • Odpowiedz
@ciachostko a niech kazdy oglada co chce, ale faktu nie zmienisz, ten czlowiek jest mebanyj idiota. wypowiada sie na jakis temat, a od razu slychac ze nie ma o nim zielonego pojecia i wali sloganami. najsmutniejsze jest to ze znam kilka osob ktore na temat covida mowia o nim jako o zrodle informacji.
  • Odpowiedz
Tacy ludzie, jak na ironię, potrafią mieć stały pogląd na dany temat w przeciwieństwie do jakichś profesorów medycyny, doktorów, którzy nawet na temat głupiej maseczki potrafią zmieniać zdanie kilka razy w ciągu roku xD


@matiimakaka: pewnie #!$%@? dlatego, że jak ktoś jest inteligentniejszy od typowego dresa z osiedla to ma świadomość tego, że nie ma ludzi nieomylnych i swoje poglądy buduje na pewnych faktach, a nie na chłopskim rozumie którego
  • Odpowiedz