Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam pytanko.. Chcę jechać z różową nad morze na majówkę i chcemy spać w samochodzie ( Peugeot 508 Kombi więc dużo miejsca z tyłu :D) wszystko super fajnie tylko jest problem.. Gdzie oprócz morza możemy wziąść prysznic, toaleta itp?.. Moze jest cos otwarte?
#koronawirus #bekazpisu #morze
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mike_Mayson: zostają tylko jeziora i rzeki ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście że są otwarte, najlepiej dzwonić ale o tej porze może być już wszystko zajęte
  • Odpowiedz
@Mike_Mayson: Kempingi już się powoli otwierają. Tydzień temu krążyłem z dziewczyną po wybrzeżu w okolicach Łeby i udało nam się z 3 skorzystać. Co prawda były jeszcze nie przygotowane do sezonu, ale wszyscy na majówkę chcą być już gotowi.
  • Odpowiedz
@Mike_Mayson: spac nie spalem ale lezalem i sobie ogladalem i sluchalem szumu morza, po czym pojechalem spac do kwatery za 30 zl za noc, wzialem prysznic, a nie jak idiota srac w lesie, tym bardziej po pandemii bys tym biednym ludziom chociaz dal zarobic. A jak jestes taki obyty w wagabundastyle to na jaki czort pytasz o podatawowa kwestie ktora trzeba woedziec uprawiajac to xdd
  • Odpowiedz