Wpis z mikrobloga

@Izobutan: Naturalne przygotowania do zawodów.

Godzina cardio na czczo o 4 nad ranem.
8-10h pracy fizycznej na magazynie.
2h treningu siłowego.
3-4km powrotu do domu specjalnie szybkim marszem.
Około 2000kcal, w tym 250g białka, w tamtych czasach 0 refeedów, 0 diet breaków, 0 odstępstw, co uważam za błąd ze wzgledu na późniejsze konsekwencje.

Bywaly również dni z kaloryka niższa niż 2000, miałem do zrobienia wagę, nie wiedziałem jeszcze o manipulacji wodą,
Lewusx - @Izobutan: Naturalne przygotowania do zawodów. 

Godzina cardio na czczo o...

źródło: comment_1619367293Rn1NF5FHKbrvPxkqMSO3yu.jpg

Pobierz
@Izobutan: @Antiax:

Mała podaż sodu, przetworzonych rzeczy.
Następnie lekkie odwodnienie albo farmacją albo naturalnymi diuretykami (pokrzywa, potas)
oraz #!$%@? tamoxifenu jak z provironem (tak, nawet jeśli ktoś jest "naturalem" to zazwyczaj to bierze do zdjęć/doszlifowania formy)
@Antiax: zbilansowana dieta oparta o dobrej jakości nieprzetworzone produkty, sporą ilość białka (min. 2g na kilogram masy ciała), zdrowe tłuszcze i dobre węglowodany, czyli ryż, kasze, pieczywo. Ogólnie wszystko, co nie ma w sobie za dużo cukru
@Kasahara: A jaki jest najniższy %bf jaki można utrzymywać długotrwale nie ponosząc żadnych konsekwencja w zamian? Pewnie będzie zależało od osobnika ale jakiś zakres wykluczając skrajne przypadki?
@r4do5:

Każdy ma swój punkt na którym będzie się sypał.
Na naturalnie już na 10-12 % BF się sypałem i doprowadzalem do szpitala.

Ale utrzymanie takie % BF cały rok jak powyżej naturalnie to tylko dążenie do problemów zdrowotnych
@Fitdoctor: do 15% moim zdaniem robić ale bardzo rzadko i jedynie jeśli jesteś osobom która redukcje znosi naprawdę źle. Lub jeśli Twój start redukcji to 30-40%. Jak zaczynasz z 20% to myśle że wolałbym jebnąć to za jednym zamachem. :)