Wpis z mikrobloga

  • 0
Kurła, od kiedy wprowadzili nowe heetsy w #iqos to się tym w ogóle napalić nie mogę. Wczoraj spotkałem ziomka, co uzywa #glo i mówił, że tym to się można napalić fest. Dobre to to jest? Maja tam jakieś dobre mentolowe smaki? Heetsy to pale tylko zielone, inne mi nie podeszly. No i ten indukcyjny system podgrzewania wydaje się być lepszy niż szpikulec i iqosie. Jak w ogóle to glo dymi?
  • 19
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Przetestuj sam. Ja korzystam od kilku dni z glo No i również mam iqosa w którym paliłem mentole ;p na razie testuje tylko glo, ale jednym i drugim potrafię się napalić i glo moim zdaniem mniej śmierdzi fajkami, testowałem tylko owocowe smaki jak cos. Btw teraz glo zamówisz za 29zl z dwoma paczkami tych fajek także warto spróbować
@wsciekly_klapek_zawadiaka: Jak zrobisz konto na stronce maszwybor, to po podaniu numeru tel dostaniesz kod znizkowy i wtedy mozesz za 29 PLN w zabce kupic glo, lub tak jak wyżej pisali na internecie za 29 + 2 paczki gratis. Co do IQOS'a odkąd sprzedają heetsy z akcyzą, nie ma to w ogóle smaku, napalić się tym nie da. Korzystam teraz głównie z GLO, i jak narazie jestem zadowolony, od czasu do czasu