Wpis z mikrobloga

Sovryn potrzebuje Was! :P Zapotrzebowanie na USDT jest cholernie wysokie i to co ludzie zdeponują jest natychmiast wypożyczane. Aktualne oprocentowanie USDT na Sovryn wynosi ponad 51% (oczywiście jest to wynikowa zapotrzebowania, jeśli spadnie to oprocentowanie również naturalnie spadnie).

Aby tego dokonać należy przenieść USDT z Ethereum na RSK za pomocą tokenbridge.rsk.co i po 24h mamy rUSDT (RSK USDT), które deponujemy na Sovryn.

A jako, że Sovryn bazuje na Bitcoinie, a nie Ethereum, to nie idziecie na kompromisy z bezpieczeństwem

#bitcoin #kryptowaluty
  • 16
@fervi: dziwne. Brzmi jak piramida i nie wystarczalne wypłaty, dzięki czemu zachęcają żeby wpłacać więcej i szybciej bo lepiej ich to wyniesie
Czyli co, jak zdeponuje 10000 k usdt to jak się to nie zmieni , mam 15000 po miesiącu ? Czy to roczny stack ?
@gosciu82: Przecież napisałem, że się zmieni. Wynosi aktualnie tyle, bo jest gigantyczne zapotrzebowanie na tethera. Każdy Tether, który wchodzi jest praktycznie od razu wypożyczany.
@kamil-wasniewski: Ludzie. ¯\_(ツ)_/¯

Równie dobre jak pytanie czemu jest ograniczenie depozytu do 3000USDT.


@Amebcio: Bo to alpha projektu nadal. Mimo wkładania milionów dolarów w bug hunting itd. Jest to projekt, który pod względem hajsu z bug bounty ma więcej niż inne etherowe DeFi. Ale strach
@fervi: Bank sprawdza wiarygodność kredytobiorcy, a tutaj nie dość że musisz posiadać wysokie zabezpieczenie pożyczki, to oprocentowanie jest jak u providenta czy innej firmy oferującej chwilówki. Nie wiem kto się zapożycza na taki procent, zwłaszcza że ryzyko związane z likwidacją depozytu jest w tej chwili spore.
@kamil-wasniewski: Oczywiście, że bank sprawdza wiarygodność kredytobiorcy, mimo to jednak nawala takim procentem, którego wiele projektów DeFi by się nie powstydziło :P

Nie wiem kto, ale ktoś to robi najwidoczniej. Tak wysoki procent jest tylko do USDT, gdyż do DoC (też stablecoin) jest tam 4-5%
@fervi

Nie wiem kto, ale ktoś to robi najwidoczniej.


Właśnie to jest często sygnałem, że dzieje się coś niedobrego. Normalnie wolny rynek wyrównuje oprocentowanie między różnymi instrumentami.