Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: nie będę chyba jechał po torbę 1000km ( ͡º ͜ʖ͡º) W sumie jakieś 7-10l też styknie, ale na rynku jest tego tyle (razem z chińczykami), że głowa boli... Tylko, że większość jest projektowana pod bikepacking, a ja najchętniej kupię coś z klipsem.

Pewnie i tak padnie na jakiegoś Ortlieba, bo zależy mi właśnie na tym systemie click, żeby to się wygodnie zdejmowało i wkładało do
@abell: w ogóle - dajesz radę pakować i jeździć z dzieckiem bez stopki i z męską ramą ? XD Bo ja dygam, że nie utrzymam, albo że niewygodnie będzie mi zsiadać, na razie fotelik jest na rowerze żony. Ale pewnie i tak w końcu stanie na przyczepce, więc nie będę już kombinował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@geuze: bez problemu, jeżdżę już tak rok nawet w pedałach SPD. Raz mi tylko rower upadł przy zdejmowaniu młodego z fotelika.
@abell: kupiłem Thule Coaster XT, bo znalazłem w promo za 312€. Chciałem kupić Burley Honey Bee, w zeszłym roku szło kupić za 350€, ale w tym nie znalazłem dwuosobowej taniej niż 400€ i dałem sobie siana. Był jeden egzemplarz 100km ode mnie w sklepie rowerowym, powystawowy, ale wolałem kupić jednak nowe Thule.

To z resztą i tak praktycznie najniższa półka wśród markowych przyczepek, jakbyś chciał coś z amortyzacją i innymi bajerami