Wpis z mikrobloga

Playstation to takie Apple wśród konsol. Masz wrażenie, że dołączyłeś do ekskluzywnego grona posiadaczy luksusowego sprzętu. Ale tak naprawdę przepłacasz na każdym kroku. Android i XBox lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #xbox
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ryszardzislaw: A kolega jak widzę już się uruchomił. A jeszcze nie tak dawno temu grałeś takiego „obiektywnego” i poszkodowanego w tej całej „dziecinnej wojence”, a teraz sam srasz biedargumentami na każdym kroku, bo tak cię ten klocek boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: Czyli według Ciebie kontrargument 'na olx można kupić praktycznie każdą grę w niskiej cenie' jest biedargumentem do argumentu 'na enebie można kupić tanio gry na xboxa'? Noo, to dziękuję Ci za taką 'gównopinię'. Przeczytaj sobie to jeszcze raz i zobacz który argument z tych dwóch brzmi jednostronnie, a który obiektywnie.
PS. Zauważ, że nigdzie nie napisałem, że na olx można kupić gry TYLKO na ps, a PRAKTYCZNIE WSZYSTKIE.
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: Nie staję po żadnej stronie W TYM sporze. Nie ukrywam, że mam Xboxa i będę go bronił jak tylko się da przed opiniami Soniarzy, ale jeśli widzę jakieś przykłady hipokryzji (jak twoja ułuda bezstronności jeszcze kilka dni temu), to po prostu muszę skomentować.
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: To proszę. Wytłumacz mi gdzie widzisz stronniczość w stwierdzeniu, że 'na olx można kupić praktycznie każdą grę w niskiej cenie'. Bo sory, ale ja tutaj stronniczości znaleźć nie potrafię. Wyśmiewanie argumentu, że 'na enebie są tanie gry na xboxa' jest stronnicze? Przecież na olx znajdziesz ich więcej i prawdopodobnie taniej, również na xboxa.
A może moją stronniczość widzisz to w fakcie, że stanąłem we własnej obronie po tym
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: Jeszcze raz, bo masz problem ze zrozumieniem - napisałem żeby wytknąć ci, że bierzesz udział w tych „śmiesznych” wojenkach konsolowych według ciebie o które tak się plułeś jeszcze jakiś czas temu. Nie twierdzę że masz rację czy nie. Twierdzę po prostu że jesteś hipokrytą.

@rowerek404: Tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pust3lnick: Dobra, czyli Twój problem ewidentnie leży w tym, że odpowiadałem rbbxxowi i 'biorę udział w gównoburzy'. Tylko czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że on całkowicie zmienił moją wypowiedź i dopasował ją pod siebie, jednocześnie mnie za nią wyśmiewając? Czyli takie zachowanie jest według Ciebie w porządku i nie powinno się w takich sytuacjach reagować? Ok.. Nie sądziłem, że pojęcie 'karmienia trolla' zaszło aż tak daleko, że nie można
  • Odpowiedz
@Cybher1: Coś w tym jest gdyby nie exclusivy bym nie kupił tej konsoli. Jednak te exy są na tyle dobre że Ja stary pirat wydając 40zł za dobrą grę jak God of War czy Uncharted czy Last of Us nie boli tak bardzo. No i można sprzedać.
Najlepsza opcja to jakby wszystko było też na PC to bym miał za darmo z torrentów.
  • Odpowiedz
@Cybher1: Podejście do klienta Microsoft ma lepsze.
Wymienne baterie, kupowanie gier z VPNa z Argentyny czy innej Brazyli, dzielenie konta w milion osób, game pass ultimate po 4zł który też działa na kompie. Jedyne co Microsoft zrobił w walce z piractwem to ban na Live za xboxa 360.
Tymczasem Sony: Zalogowałeś się u kogoś na ps5? ban na te gry z PS Plus collection, chcesz kupić grę z Tureckiego sklepu
  • Odpowiedz
@rbbxx: jeszcze szkoda, zes nie wrzucil wzmianki o gamepassie do swojego wysrywu xD.

Zadalem konkretne pytanie, czemu nie chcesz na nie odpowiedziec? OP mowi, ze gry sa kilka razy tansze na xboksie to sie spytalem o te konkretne, a tutaj wychodzi, caly na gowniano, rbbxx i mowi, ze nikogo to nie interesuje xDD.

Widac, ze ludzi to jednak interesuje, bo x-klocek tak slabo sie sprzedawal, ze az MS przestal publikowac
  • Odpowiedz