Wpis z mikrobloga

Playstation to takie Apple wśród konsol. Masz wrażenie, że dołączyłeś do ekskluzywnego grona posiadaczy luksusowego sprzętu. Ale tak naprawdę przepłacasz na każdym kroku. Android i XBox lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps5 #xbox
  • 62
  • Odpowiedz
@rbbxx: Ale o co Ci chodzi? Ja przecież tylko napisałem, że podawanie cen na enebie to żaden argument. Przecież kontrargumentem jest to, że mogę praktycznie każdą grę kupić na olx. W cenie podobnej jak na enebie, a często znacznie niższej (bo co, może się mylę?). Skończ doszukiwać się teorii spiskowych w wiadomościach, w których ich nie ma. Aż tak Ci fanatyzm klocka mózg przeżarł?
Nigdzie nie odniosłem się do wiadomości
  • Odpowiedz
@stormkiss: Na wuj komu Gran Turismo kiedy ma Forzę Motorsport? Uncharted, TLOU? Kogo, poza nieprzesadnie rozgarniętymi 12 latkami interesują interaktywne filmy? Bloodborne? Grafika i mechaniki z poprzedniego wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogarniasz, że mnóstwo ludzi ma gdzieś te Wasze bidaexy?
  • Odpowiedz
@Ryszardzislaw: Uspokój się Zygmunt, znowu robisz się agresywny. Pisałem to głównie do orła Maister, później dodałem Ciebie i zmieniłem wypowiedź na odnoszącą się do Was obu a Tobie już kapie z kącików ust, wyluzuj fanboju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: Ja nie jestem agresywny. Insynuujesz, że piszę o czymś, a wcale o tym nie piszę - to jak wg Ciebie mam zareagować? Podziękować za to, że przekręcasz treść mojej wiadomości o 180 stopni i dopasowujesz ją pod siebie? Jak już chcesz robić gównoburzę, to przynajmniej czytaj ze zrozumieniem, bo masz z tym ogromne problemy.
Skąd ja mam wiedzieć, która część wypowiedzi odnosiła się do kogo? Oznaczyłeś mnie tak jakby
  • Odpowiedz
@Cybher1: Xbox to taki Caritas wśród konsol. Masz papierza Phila, bierzesz co dają bo za 4zl/mies to wszystko smakuje. Generalnie żyjesz szczęśliwie, w autobusie zawsze masz wolne miejsca nawet w godzinach szczytu. Śmiejesz się z tych co jeżdżą samochodami za które muszą płacić.

Takie życie growego żula.
  • Odpowiedz
@Maister37: Ja wiem, że robbakxx to troll, a jego większość wiadomości jest przepełniona idiotyzmem. Ale nawet takie zachowanie powinno mieć swoje granice. A wyśmiewanie i obrażanie ludzi za coś, czego wcale nie napisali - to już jest dla mnie przekroczenie tej granicy.
  • Odpowiedz
@Maister37: Nie musisz nikogo karmić, wystarczyłoby żebyś po prostu odpowiedział na ripostę obalającą Twoje bajdurzenie. Ale rozumiem, co Ci pozostało prócz podkulenia ogona i rzucenia "nie karm trolla"? Myślisz, że masz do czynienia z the billami, którzy bezrefleksyjnie połkną Twoje kłamstwa o rzekomych 99% gier kupionych skradzionymi kartami na wspomnianych portalach?
  • Odpowiedz
@Policjant997: każdy wybiera sobie ścieżkę jak chce kroczyć. Way of the żul. Żul strikes again, Xbox żul edition

Nie ma w tym nic zdrożnego byle zdawać sobie sprawę z hierarchi:

Pc master race >>> długo długo nic... Nintendo switch > PS5 > PS4 >>> way of the żul > Xbox series
  • Odpowiedz
Największym ekskluzivem na PS5 jest możliwość przenoszenia sejwów z PS4 przy użyciu pendrajwa. Jak w XVII wieku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: Inwektywy? Ale to Ty dzwonisz. Nie ja zacząłem obrażać Ciebie w tej rozmowie, tylko Ty mnie.
-Hipokryzja pełną gębą. V
-Zmienianie treści wypowiadanych przez innych specjalnie pod siebie. V
-Przypierdzielanie się o logiczny kontrargument, który obala durny argument na 'wyższość' xboxa. V
-Wyzywanie innych od fanbojów, mimo iż jest się największym fanatykiemw rozmowie. V
Gratuluję, wykonałeś wszystkie swoje codziennie aktywności. Możesz zaliczyć sobotę do udanych i iść spać.
  • Odpowiedz
@StinkyPoljakTheWorm: Exy ograne na urlopie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale się nie dziwię, że poddałeś się i zmieniasz narrację. Kilka dni beki i w konsekwencji czasowy ban zmieniłyby każdego... "Pani redaktur, Klockarze przyszli i rozjechali więc pozostało mi grać niewinnego..."
  • Odpowiedz