Wpis z mikrobloga

@Rupert_Kotwica: PS4 i PS5 są o wiele głośniejsze od XBoxa, gdy grałem w God of War na PS4 Pro to konsola działała tak głośno, że nie było słychać co mówią postacie z gry. Xbox działa tak cicho, że prawie go nie słychać.
@Cybher1: Nie widzę żadnych analogii między PlayStation a Apple. Miałem 3 konsole Sony i 4 Xboxy. Nigdy żadna z tych konsol nie powodowała we mnie uczucia dołączenia do "grona posiadaczy luksusowego sprzętu". Ot po prostu sprzęt do grania. Tyle, że jedna firma wali w wuja bo JESZCZE MOŻE (chociaż po ostatnich nerwowych ruchach widać, że czują oddech MS na plecach) a druga ma niższe ceny, JESZCZE! bo MUSI, goniąc Sony.
@Cybher1: Ps5 jest głośniejsze ale czy o wiele to bym polemizował. Dźwięki konsoli słyszę tylko gdy zapauzuję grę i wycisza się audio - w normalnym użytkowaniu wiatrak jest zagłuszany przez dźwięki z telewizora. XSX może jest i bezgłośną maszyną ale PS5 to znaczny progres po odkurzaczu jakim była czwórka
@Cybher1:
-Narzekać na ceny gier na jedną konsolę.
-Jako argument podawać ceny gier na enebie na drugą.
XD
Ja jak podpierdzielę ziomkowi płytę z grą tak, że nie zobaczy - będę grał za darmo, więc jeszcze taniej niż Ty na kodach z eneby. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po co wydawać kilka razy więcej na tą samą grę?


@Cybher1: ostatnio nie sprawdzalem to nie wiem, po ile w xboksie chodzac
Uncharted, Gran Turismo, Spiderman, Kena, Days Gone, TLoU (moze byc jedynka), Bloodborne czy Demon's Soulsy?
@Maister37: @Ryszardzislaw: ( ͡° ͜ʖ ͡°) W 238 %. Większych głupot dawno nie czytałem... Coś tam usłyszeliście, dodaliście od siebie i głosicie prawdę objawioną... Gdybyście mieli rację to co chwila ktoś dostawałby bana, MS się nie pierdzieli w takich przypadkach a poza sporadycznymi sytuacjami raz na kilka lat, nie słychać nic w temacie co potwierdzałoby Wasze rewelacje...