Wpis z mikrobloga

@amny: aaaaa, chyba że tak. Nie chciało mi się w to bawić, gdzieś czytałem że są potem problemy z następnymi updatami, ale jak w przyszłym tygodniu nie będzie, to pewnie zainstaluję ręcznie.

Bez sensu, że to tak wypuszczają powoli, jedni dostają, inni nie. Jak np. Apple wydaje update iOS, to od razu każdy może instalować, serwery czasem nie wyrabiają, ale w końcu wchodzi. A tu trzeba czekać tydzień czy dwa.
@Aqwart2 mi jest ciężko się wypowiedzieć bo nigdy nie doprowadziłem VD do stanu względnej używalności - zawsze dość spore latency miałem. Airlink u mnie działa świetnie, lag praktycznie na poziomie kablowego linka, już sobie jakiegoś experta w beatsaberze na SS zrobiłem :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amny: kurcze wczoraj oculus zaktualizował mi się do wersji v28, o ile na kompie widziałem opcje airlinka o tyle w goglach nie potrafię tego znaleźć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@amny: kurcze wczoraj oculus zaktualizował mi się do wersji v28, o ile na kompie widziałem opcje airlinka o tyle w goglach nie potrafię tego znaleźć.

@aqnar: Edit: wszystko działa i to całkiem fajnie. W moim przypadku lepiej niż vd.